in

Příběh Tomáše (30): Mám mikro přirození a nemůžu se s tím smířit!

pixabay.com
Reklama

Tomáš vyrůstal v náboženské komunitě a sex před svatbou pro něj vždycky byl tabu. Čím byl starší, tím víc ale přemýšlel nad tím, že by si chtěl najít přítelkyni, a že náboženské přesvědčení pro něj až tak silné není. Když se seznámil s Hanou (29), která věřící nebyla, musel své názory přehodnotit. Při jejich první společné noci je ale oba čekalo nepříjemné překvapení.

Víra a láska

Vždy jsem si myslel, že se jednou dám dohromady s děvčetem z kostela, vezmeme se a potom společně začneme objevovat lásku a randění. Když jsem ale oslavil 30. narozeniny, začal jsem nad svou vírou víc přemýšlet, a došlo mi, že na svatbu čekat nemusím. Potkal jsem skvělou holku, která se ale ještě vdávat nechtěla, a tak jsme nějakou dobu jen chodili na schůzky. Bylo to nejkrásnější období mého života.

pixabay.com

Brzy se náš vztah stal poměrně vážným a došlo i na intimnosti. Všechno probíhalo dobře, jen jsem se pořád cítil trochu provinile, jako bych dělal něco zakázaného. S žádnou dívkou jsem nikdy nic neměl, nesledoval jsem televizi, a tak jsem ani moc nevěděl, co vlastně dělám. Hance to ale nevadilo, a pomalu mě všechno učila.

Všechno je jednou poprvé

Konečně jsme spolu měli strávit noc. Byl to velmi romantický večer, s jídlem, hudbou a povídáním. Když přišlo konečně na věc a pod peřinou jsme byli oba nazí, Hanka se zarazila. Pokračovali jsme dál ale šlo vidět, že je celá nesvá. Vůbec mě nenapadlo, že by problém mohl být ve mně, dokud mi neřekla, že takovou věc jsem jí měl říct dopředu, a že nebylo fér ji vystavit překvapení. Že jí můj malý penis vůbec nevadí, ale nikdy nic takového nezažila a neví, jak reagovat. V tu chvíli jsem byl v šoku. Nikdy jsem neviděl jiné muže nahé a ani mě nenapadlo, že je to se mnou až tak špatné. V tu chvíli mi došlo, že přestože pro mě to bylo fajn, ona si naší společnou noc příliš neužila.

pixabay.com

Cítil jsem se neskutečně trapně. Rychle jsem se oblékl a odešel domů. Dlouho jsem přemýšlel, co dělat dál. Na internetu jsem zjistil, že moje přirození sedí na definici mikropenisu. To zjištění mě položilo. Hanka volala a psala, já se nemohl odhodlat jí napsat zpět, a tak mi brzy přišla zpráva, že se se mnou rozchází. Byl jsem z toho nešťastný a randit se mi nějakou dobu vůbec nechtělo.

Začal jsem vyhledávat různé operace a procedury, které by mi mohly pomoci. Denně procházím diskuzní fóra a hledám jakoukoliv radu. Nakonec se s tím ale asi budu muset smířit. Hledání té pravé jsem zatím nevzdal, znovu jsme začal randit. Pokaždé ale uteču předtím, než dojde na věc. Nedokážu si totiž představit tím trapasem projít znovu.

Reklama