in

Příběh Anety (31): Chtěli jsme s manželem okořenit náš vztah. Nevědomě mě však před očima podvedl.

pixabay.com
Reklama

Manželský pár, Filip a Aneta, spolu měli pevný a vzájemně podporující vztah. Po mnoha letech spolu začali otevřeně diskutovat o svých sexuálních přáních a fantaziích. Jednou z těchto fantazií bylo pro ně oba představa vyzkoušet sex ve třech. Aneta měla blízkou kamarádku, která byla otevřená a dobrodružná, a tak se rozhodla oslovit ji s touto myšlenkou. Po důkladné konverzaci se všichni tři rozhodli, že se na toto dobrodružství společně vydají. Kdyby však Aneta věděla, jak to celé dopadne, nikdy by s tímto nápadem nesouhlasila.

Ten večer.

Nastal večer a moje kamarádka Žaneta přišla k nám domů. Moc jí to slušelo a byl vidět, že je lehce nervózní stejně jako já. Dali jsme si dobrou večeři, kterou jsem uvařila a začali pomalu popíjet alkohol. Skvěle jsme se bavili, hráli hry a povídali si. Vzrušení v místnosti bylo stále silnější. I já sama jsem se snažila udržet klidnou a užívat si okamžiky, i když se ve mně mísily různé emoce.

Když už jsme byli všichni příjemně najedení a pod vlivem, nadešel čas přejít k intimním hrátkám. Šli jsme proto do ložnice a začali se všichni tři vzájemně hladit, líbat a vysvlékat. Pustili jsme ještě klidnou hudbu do pozadí a domluvili si nějaká základní pravidla. A pak… jsme se přestali kontrolovat.

Je mi zle…

Byli jsme všichni tak vzrušení, že to šlo ráz na ráz. Střídali jsme se na Filipovi a věnovali se přitom jedna druhé. Náramně jsme si to užívali, alle najednou jsem cítila, že se mi dělá špatně. Možná z toho alkoholu, nevím,.. Řekla o tom Žanetě i Filipovi a jak jsme si určili v pravidlech : “buď si užívají všichni nebo nikdo.”

Byla jsem zaskočená a musela jsem odejít do koupelny. Oni dva si mezitím sedli na postel a povídali si o dosavadních dojmech ze sexu ve třech. Trvalo mi to asi 10 minut, než jsem to rozdýchala a udělalo se mi zase dobře. Opláchla jsem si obličej studenou vodou a šla pomalu zpátky do ložnice.

pixabay.com

Beze mě?!

Ve chvíli, kdy jsem se vrátila z koupelny, mě šokoval pohled, který se mi naskytl. Filip a moje kamarádka stále pokračovali v sexuálním prožitku a zdálo se, že si to nesmírně užívají, i když jsem tam nebyla. Možná dokonce i více, než když jsem se na tom podílela…

V tu chvíli jsem se cítila smíšeně. Byla jsem zklamaná a překvapená. Chtělo se mi brečet i řvát. Byli jsme přeci na něčem domluveni! Pravidla se přeci určují, aby si všichni zúčastnění tento moment užili a vztahy mezi lidmi nijak neutrpěli. A co místo toho dělají? Vždyť mě podvádí před mýma vlastníma očima!

Chvíli jsem tam tak stála a pozorovala je se slzami v očích. Moc dobře o mně věděli, ale nezajímalo je, co se děje, jestli jsem v pořádku, jestli se ještě připojím nebo zábava končí. Posbírala jsem si své svlečení oblečení a odešla do obýváku, kde jsem se oblékla, vzala klíče od auta a jela se projet neznámo kam. Nechci se domů vůbec vrátit.

Reklama