in

Příběh Alice (25): Snažila jsem se partnerovi finančně pomáhat. Teď se mu bojím říci, odkud ty peníze jsou.

pixabay.com
Reklama

Alice je studentka na vysoké škole a našla si partnera, s nímž je opravdu velmi šťastná. Avšak jako studentka nemám zrovna vysoké příjmy a její přítel nemá pravidelnou výplatu,… a přesně to jim začalo dělat potíže.

Finance.

Můj partner má kvůli občasným nedostatkům zakázek v práci nepravidelné příjmy. Někdy dostane málo peněz, které sotva stačí na základní životní náklady – byt, jídlo a podobně. Na nějaké výlety, večeře nebo plánování společných dní to však rozhodně nestačí. A to mě začalo trápit.

Byla jsem ve svízelné situaci. Chtěla jsem našemu vztahu a společným chvílím dát šanci, ale finanční stránka nám to nedovolovala. Zkoušeli jsme různá řešení, ale zdálo se, že jsme se v kruhu nepříjemností, které nás neustále vracely na začátek.

Řešení.

Rozhodla jsem se udělat něco netradičního. Využila jsem svůj vzhled a založila si účet na platformě OnlyFans, kde jsem publikovala své intimní fotky, které jsem potají pořizovala. Bylo to něco, co jsem předtím nikdy nečekala, že bych byla schopna udělat, ale chtěla jsem najít způsob, jak naše situaci zlepšit.

Postupem času začal můj obsah nést ovoce. Neříkám, že to byly desetitisíce, ale přivýdělek mi alespoň pomáhal pokrýt náklady na zábavu a jídlo o víkendech, které jsme spolu s přítelem trávili. Byla to volba, která mě naučila, že člověk nesmí ničeho bát a hledat alternativní cesty, když se ocitne v tíživé situaci.

pixabay.com

Co mám říct?

Avšak poté přišel zlom. Můj přítel začal být zvědavý, odkud ty peníze přicházejí. Ze začátku jsem se cítila v pasti, neměla jsem ponětí, jak mu vysvětlit, co dělám. Byla jsem rozpolcená mezi touhou mu říct pravdu a zároveň obavami z toho, jak na to zareaguje. Rozhodla jsem se proto, že budu prozatím lhát.

Řekla jsem mu, že jsem dostala přidáno v práci a že jsem již dostala přístup ke svému účtu, kam mi rodiče spořili na budoucnost, takže naše vyžití budu sponzorovat já. Koneckonců, byla jsem to hlavně já, kdo chtěl chodit do kina, na večeře, jezdit na výlety a tak dále..

Ale samozřejmě to není nic, co by moje lhaní omlouvalo. Navíc se obávám, že se to jednou nějak provalí a dozví se to nejen můj partner, ale i moje rodina a okolí… Jenže přestat s tím nemohu, my ty peníze potřebujeme..

Reklama