in

Příběh Sofie (37): Kvůli práci jsme museli najmout pro děti chůvu. Už nikdy bych to neudělala.

pixabay.com
Reklama

Sofie nechtěla nic jiného, než vybudovat šťastnou velkou rodinu a i místo, kterému budou všichni říkat domov. Jak ale pochopila, život si může připravit tak nečekané zvraty, že s něčím takovým prostě nepočítáte… vás by tento podraz od manžela snad napadl?

Chůva.

Z prvního manželství jsem měla malé dítě stejně jako můj nový přítel. Jelikož jsme si padli do oka a zamilovali jsme se do sebe, brzy jsme se rozhodli, že spolu chceme trávit zbytek života. Doposud dvě rodiny jsme tak spojili v jednu velkou a plánovali jsme, že ji v brzké době ještě rozšíříme.

Přestěhovali jsme se do jednoho domu, vzali jsme se, ale jelikož jsme byli také pracujícími rodiči, museli jsme najít způsob, jak se postarat o naše děti a zároveň i oba vydělávat peníze. Proto jsme se rozhodli najmout chůvu, aby nám pomohla všechno zvládat.

Moc blízko.

Chůva, kterou jsme vybrali, byla krásná a zdála se být velmi milá a starostlivá. Naše děti si ji oblíbily a my jsme mysleli, že jsme udělali správnou volbu. Chůva se o ně starala s láskou a péčí a my jsme byli rádi, že máme někoho, komu můžeme důvěřovat.

pixabay.com

Ale potom přišel ten den, který mi zlomil srdce. Dostala jsem na zbytek dne nečekané volno a rozhodla jsem se přijít domů dříve, abych překvapila své děti. Když jsem vešla do domu, slyšela jsem smích z obývacího pokoje. Můj manžel a chůva si něco šeptali do ucha a hihňali se na pohovce, na které seděli spolu seděli až moc blízko sebe.

Konec.

Byli si nablízku natolik, že bylo jasné, že nejde jen o přátelský vztah. A co více, začali se spolu dokonce i líbat. Byla to náhlá rána, která mi vyrazila dech, že jsem tam tak za nimi jen stála a nezmohla se ani na slovo.

Nemohla jsem uvěřit tomu, co vidím. Byla to chůva, kterou jsme si najali, abychom se postarali o naše děti, a ona mi tu místo toho svádí manžela?! To je jak nějaká trapná zápletka z levného filmu pro dospělé. Vjel do mě vztek a šla jsem sebe i své dítě okamžitě sbalit. Byla jsem rozhodnuta, že ani s jedním z nich nechci mít nic společného.

Rodina, štěstí, láska  a domov. To jsem toho chtěla moc? Místo toho jen nevěra.

Reklama