in

Příběh Lukáše (38): Našel jsem v novém domě tajnou místnost. Úplně mi změnila manželství.

pixabay.com
Reklama

Lukáš a Sára jsou spolu v manželství již 5 let. Mají se velmi rádi, nedokáží si život bez sebe ani představit, avšak díky tomu, že se jim nedaří mít dítě, se vzájemně vzdalují. Rozhodli se proto, že se z města přestěhují na vesnici, kde budou mít více klidu, krásný dům, velkou zahradu a začnou zkrátka od začátku svůj nový život. To ale nevěděli, jaké velké překvapení je čeká.

Tajný vchod.

Přestěhovali jsme se z města na venkov, kde jsme koupili starou Německou vilu, co nás úplně uchvátila. Rekonstrukce nám dala pěkně zabrat, ale byla to naše společná výzva, která nás ještě víc spojila. Konečně jsme měli všechno, co jsme si přáli – klid, prostor a krásnou zahradu. Co mě však dostalo, byl objev za skříní v ložnici.

Právě jsme dokončovali poslední místnost v domě, když jsem narazil na problém. Snažil jsem se posunout skříň, která tu po předchozích majitelích zůstala, ale prostě se odmítala hnout. Prozkoumal jsem ji proto poněkud detailněji a najednou jsem zjistil, že se nedívám na zadní stranu skříně, ale na tajný vchod!

pixabay.com

Průzkum.

Něco bylo za skříní v ložnici a já tak najednou stál před tajným vchodem, o kterém jsem neměl ani tušení. S trochou síly jsem se dovnitř dostal a cítil jsem, jako by to byl vstup do jiného světa. Nacházel jsem se v místnosti, která byla od podlahy až ke stropu pomalovaná různými symboly, na zemi byly hromady svíček a uprostřed toho všeho byl kožený oltář, na kterém ležely dva rudé hábity. Vypadalo to jako nějaké čarodějné místo a musím uznat, že jsem se v té místnosti cítil opravdu zvláštně.

Rychle jsem zavolal Sáru, aby se přišla podívat, a nemohla uvěřit vlastním očím. Prozkoumali jsme tu místnost kousek po kousku a našli tam i zajímavé knihy. Některé se týkaly čarodějnictví, ale většina z nich byla o něčem úplně jiném – lidském těle, čakrách, tantrických tancích a tantrickém sexu.

Jak šel čas,…

Zpočátku jsme si mysleli, že je to jen zvláštní bizarnost, o které nám měl makléř rozhodně říci, ale čím více času jsme trávili v té místnosti, tím víc nás to začalo měnit… a především přitahovat. Tato místnost nám otevřela jakousi novou cestu, kterou jsme se společně rozhodli vydat.

Náš nový zájem o tantrický sex nás začal přitahovat neuvěřitelnou silou. A postupem času to už nebylo jen občasné, ale pravidelné. Ta místnost se stala naší intimní oázou, kde jsme se spolu oddávali milostným hrátkám a prožívali neuvěřitelné intimní chvíle. Tohle místo nám změnilo život, přineslo našemu vztahu zcela novou jiskru a věříme, že by nám mohlo snad i kouzlem dopomoci k vysněnému dítěti.

Reklama