in

Příběh Venduly (32): Jela jsem před svatbou na dámskou jízdu. Co se tam stalo, mi změnilo život.

pixabay.com
Reklama

Vendula se má brzy vdávat a její kamarádka Diana se rozhodla, že jí připraví překvapení jako poslední dárek před svatbou. Plánovaly dámskou jízdu ve dvou, kdy na celý víkend vyrazí do relaxačního centra na masáže, proplavou se v bazénu a jednoduše si užijí čas spolu bez chlapů. Vendula navíc doufala, že bude mít i možnost stihnout něco, na co dlouho nezapomene. Něco zrušujícího, na co může po svatbě zapomenout…. a taky že se to stalo.

Síla vína….

Přišel večer a ponořily jsme se s Dianou do atmosféry relaxace a radosti. Popíjeli jsme alkohol, vedli upřímné rozhovory a jak šel čas, víno se nám dostávalo čím dál tím více do hlavy až se mezi námi něco stalo. Začaly jsme cítit silnou vzájemnou přitažlivost až jsme se políbily.

Bylo to velmi vášnivé a nečekané. V tu chvíli touha a vzrušení byly silnější než náš rozum a ocitly jsme se spolu v peřinách v nespoutané hře a vášnivé noci. Zažily jsme hodiny dlouhé intimity a neskutečně jsme si to užily.

Volba.

Ráno jsme se probudily nahé vedle sebe a vzpomněly si na vše, co se mezi námi stalo. Hladili jsme se po tělech, hleděli si vzájemně do očí a sem tam se políbili. Bylo to celé tak překvapivé a neplánované. Věděla jsme, že nás nyní čeká velmi těžké rozhodnutí. Musela jsem si vybrat, zda chci pokračovat ve své svatbě a nebo dát tomuto našemu novému vztahu šanci.

S Dianou jsme se znali už tak dlouho… Vždy jsme se rozuměli a doplňovali se takovým způsobem, až by si někdo mohl myslet, že jsme sestry a uvažujeme úplně stejně. Navíc byla tak krásná,.. A jak se mi svěřila, i ona to měla stejně. A tak jsme se rozhodli.

pixabay.com

Tajnosti.

Nakonec se svatba uskutečnila a zážitky z intimního víkendu jsme si nechali jen pro sebe. Bylo to těžké rozhodnutí, ale měli jsme s Dianou plán. Domluvili jsme se, že prozatím náš vztah ponecháme na úrovni pevného přátelství a vzájemné podpory. Diana se stejně měla stěhovat do sousedního města za prací a já jako novopečená manželka s rozestavěným domem a hypotékou na krku, nemohla zrovna nějak moc divočit.

Jelikož mezi námi bylo něco více než jen přátelství, udělali jsme ale dohodu. Abychom nemuseli na onen den jen vzpomínat, rozhodli jsme se, že jej budeme každý rok pravidelně opakovat. Stejný víkend, stejné místo, jen my dvě, relax a víno.

A jak se to celé vyvine dál? To opravdu netuším. Můžeme se příští rok sejít, popít si, bavit se, ale k ničemu vůbec nemusí dojít, protože to mezitím mezi námi vyprchá… a nebo právě naopak. Může to být silnější a intimnější. Proto bude nejlepší nechat tomu všemu volný průběh a uvidíme, co mě a Dianu v životě ještě může čekat.

Reklama