in

Příběh Světlany (30): Zaplatila jsem si společníka a vše změnil.

pixabay.com
Reklama

Světlana měla vždycky ve vztazích smůlu. Zkoušela různé seznamovací aktivity a aplikace, pořád ale nenarazila na toho pravého. Známosti na jednu noc jí taky nikdy nevyhovovaly. Rozhodla se tedy pro radikální řešení, jak vyřešit samotu.

Neštěstí v lásce

V lásce mi nikdy přáno nebylo. Prošla jsem pár krátkodobými i dlouhodobými vztahy ale po každém nešťastném rozchodu jsem se cítila hůř a hůř. Roky hledání mě vysílily a když jsem oslavila 30 narozeniny, rozhodla jsem se s randěním na dobro skončit.

Neustále mě ale provázela samota. Zkoušela jsem všechno, akce s novými i starými kamarády, pořídila jsem si psa a kočku, naučila jsem se plést a nakoupila hromady počítačových her. Zaplnila jsem veškerý svůj volný čas, abych neměla příležitost nad ničím přemýšlet. Stále jsem ale toužila po lidském dotyku.

pixabay.com

Dobrý nápad nebo osudová chyba?

Jednou jsem v autě poslouchala podcast, kam si jako hosta pozvali společníka. Připadalo mi to humorné, to přece nemůže být opravdová práce? Čím víc jsem ale poslouchala, tím víc mi přišel sympatický a uvěřila jsem, že tu práci někdo může dělat opravdu dobře. Ještě nějakou dobu jsem nad tím přemýšlela, ale hned, jak jsem přijela domů, jsem začala hledat.

Vyskočilo na mě několik nabídek, většina z nich se lákavá nezdála. Brzy jsem ale narazila na Alejandra. Byl to očividně cizinec, ale žil roky v Praze a nabízel široký sortiment služeb, včetně romantických večeří a masáží. Dlouho jsem odolávala ale pořád jsem se k jeho stránkám vracela, až jsem se nakonec odhodlala a poslala zprávu.

pixabay.com

Už nikdy stejná

Všechno se potom událo celkem rychle. Vyměnili jsme pár zpráv a domluvili si schůzku. Byla jsem sice nervózní, ale zároveň jsem se těšila. Nejdřív jsme si dali kafe a trochu si popovídali. Na živo byl ještě charismatičtější než online a veškerý stres mě brzy přešel. Poté, co jsme se domluvili na platbě a na všem ostatním jsme se odebrali k němu.

Alejandro opravdu věděl co dělá. Věděla jsem, že je profesionál, ale nečekala jsem, že bude tak skvělým milencem od začátku do konce. Po noci s ním už nikdy nebudu stejná. Při loučení jsem mu přidala ještě štědré dýško a i tak jsem si připadala, že jsem nezaplatila dost, přestože levný rozhodně nebyl. Po pár dnech přemýšlení jsem si domluvila další schůzku. Už se nemůžu dočkat!

Reklama