in

Příběh Angeliky (24): Přítel mi přiznal děsivé tajemství o našem seznámení!

pixabay.com
Reklama

Angelika chodí s Milošem už 3 roky a ve vztahu jí nic nechybí. Při večírku s přáteli se více rozpovídali o jejich seznámení a ona zjistila, že před ní celé tři roky tajil něco hrozného. Celý jejich vztah najednou vypadá jako jedna velká lež. 

S Milošem jsme se seznámili na brigádě před sedmi lety. Tehdy jsme byli jen kolegové, občas jsme si o pauze popovídali ale nic víc. Několikrát mě zval ven ale já pokaždé odmítla, jelikož jsem v té době měla jiného přítele. Nikdy mi to neměl za zlé a tak mezi námi nebyla žádná špatná krev.

Moderní hledání lásky

Poté, co jsem se s přítelem rozešla jsem se přihlásila na seznamku. Začala jsem si psát s naprosto skvělým, přitažlivým klukem, několikrát jsme si volali a těšili se, až se sejdeme. V den schůzky ale nedorazil, prý o mě ztratil zájem. Hrozně mě to vzalo, ale nevzdávala jsem se. Po nějaké době jsem si domluvila rande s dalším milým mužem. Před schůzkou mi však napsal, že si pořádně prohlédnul mé fotky, a že by se mnou být nemohl, kvůli mojí váze. Obézní ani nezdravá nejsem, přesto mi to ale srazilo sebevědomí.

Chuť se seznamovat mě úplně přešla. Když jsem tedy po dlouhé době zase potkala Miloše, nechtěla jsem si s ním nic začínat. Stali jsme se přáteli a já zjistila, že toho máme hrozně moc společného. Vždycky věděl, jak mě potěšit, příjemně překvapit a ocenit. Nakonec jsem svolila a dala mu šanci. Zamilovala jsem se do něj a náš vztah fungoval téměř bez problémů.

pixabay.com

Jak sbalit holku

To bylo před třemi lety. Před pár dny jsme byli s přáteli na oslavě a jeden kamarád, který byl už dlouho sám, se nám svěřil, že má problém si někoho najít. Miloš se začal smát, a řekl mu, že mu ukáže svoji tajnou techniku, kterou prý sbalil mě. Byla jsem zvědavá, co předvede, a tak jsem se smála taky. Co z něj vypadlo bych ale nikdy nečekala.

Miloš začal vyprávět, jak mě potom, co jsme spolu přestali pracovat, všude sledoval a zapisoval si, co mám ráda, kam chodím, i o čem se bavím s přáteli. Prakticky mě stalkoval a já o tom vůbec nevěděla. Miloš tvrdil, že aby kamarád sbalil dívku, potřebuje jí nejdřív srazit sebevědomí. Nejdřív nevěděl, jak by to mohl udělat, potom si mě ale všimnul na seznamce a dostal nápad. Byl to on, kdo si se mnou přes falešné účty domluvil dvě schůzky a potom je zrušil. Dokonce přemluvil svého bratra, aby si se mnou místo něj volal!

pixabay.com

Byla to jedna velká lež?

Napadlo ho, že když si budu myslet, že jsem neatraktivní, tlustá a nezajímavá, tak spíš přijmu jeho pozvání ven. Tím, že měl seznam věcí, které o mě zjistil, potom už bylo jednoduché předstírat, že toho máme hodně společného, a že vždycky přesně pozná, co potřebuju. Nezačala jsem s ním chodit, protože bych si myslela, že na lepšího nemám, ale proto, že jsme si opravdu rozuměli. Tedy aspoň jsem to tak viděla.

Zatímco kamarádi kolem nás se smáli, jak mu to všechno krásně vyšlo, mě to moc zábavné nepřipadalo. Moje city jsou skutečné, ale zbytek našeho vztahu jakoby nebyl. Začínám se ho docela bát, když vidím, čeho je schopný. Myslela jsem si, že jsme si souzeni, a že ho nikdy neopustím, začínám ale pochybovat o všem. I o našich přátelích, kteří si myslí, že vmanipulovat člověka do vztahu, je naprosto normální. Prý jelikož jsme našli štěstí, tak je přece jedno, jak to začalo. Já na to ale nemůžu přestat myslet.

Reklama