in

Příběh Anety (35): dítě, které máme s manželem, je sousedovo. Musela jsem platit vlastním tělem!

pixabay.com
Reklama

Aneta (29) žila se svým manželem Jakubem (30) v nájemním bytě. Snažili se dlouhé měsíce o miminko a nedařilo se jim. Nakonec zvláštní náhoda a nenechavý domovník vyřešili jejich problém v domě i problém s otěhotněním. 

S Jakubem jsme celkem skvělý pár. Až na pár klasických neshod máme harmonické manželství. Jediné co trápilo naše životy byla situace, že jsme se již několik měsíců snažili o miminko, ale nedařilo se nám. Podstoupili jsme i testy plodnosti a bohužel výsledek nebyl úplně uspokojivý. Jsme sice s manželem oba plodní, ale pravděpodobně ne úplně kompatibilní. Což znamená, že se sice můžeme snažit a existuje šance na společné miminko, ale také se může stát, že se nám otěhotnět spolu nikdy nepodaří.

pixabay.com

Začínali jsme již mít poměrně krizi v manželství a i intimní život začal trochu ochabovat, protože jsme byli oba otrávení z toho, že se nám nedaří. Jakub začal být celkově dost jiný člověk. Postupem času začal popíjet alkohol. Ne v nějaké velké míře, ale i tak to bylo na mé poměry dost. Jednou přišel domů ve velmi nepříjemném stavu. A co bylo mnohem horší, během příchodu domů zničil nedopatřením domovní dveře se speciálním zamykacím systémem.

Domovník samozřejmě celou situaci odhalil a požadoval po nás, abychom zaplatili nové dveře v plné výši. Byla to taková částka, kterou jsme samozřejmě nebyli schopni zaplatit. Jakub si situaci nepamatoval a snažil se svést vinu na neznámého pachatele. Domovník ale samozřejmě se situací nesouhlasil a tak jsem se rozhodla zkusit to s ním vyjednat ještě já. Přišla jsem na schůzku, ale co po mě domovník chtěl mě značně šokovalo. Požadoval po mě totiž pohlavní styk výměnou za to, že  uzná poškození neznámým pachatelem.

pixabay.com

I když jsem byla v šoku a chvíli jsem váhala, rozhodla jsem se tuto jednorázovku podstoupit. Domovník byl poměrně pěkný chlap, takže jsem se nemusela nijak přemáhat a věděla jsem, že nás tím zachráním od dluhové propasti. Nečekala jsem ale, že mi pomůže s více než jedním problémem. Měsíc po tomto incidentu jsem totiž zjistila, že jsem těhotná. Manželovi jsem samozřejmě o obchodu se sousedem nikdy nic neřekla. Dnes máme krásnou tříletou dceru a já dodnes nevím, kdo je jejím skutečným otcem. Sice někde v hloubi duše tuším, ale manželovi o tomto mém tajemství nikdy nic neřeknu. Můj obchod s domovníkem se vyplatil na více řadách a co oči nevidí…

Reklama