in

Příběh Karolíny (35): Nevěra na dovolené? Rozhodně nelituji.

pixabay.com
Reklama

Karolína je slušná a spořádaná dívka. Nicméně i ona má nějaké své sny a touhy. Jednou takovou nesplněnou touhou je intimní kontakt za zády manžela a nejlépe v nějaké zahraniční destinaci. Tento svůj sen si Karolína splnila na společné dovolené s manželem…

Víkend v cizině? Skvělý nápad.

S manželem máme krásný vztah. I když samozřejmě máme i chmury. Manžel je ode mne o dost starší a tak se logicky nesejdeme na některých názorech. Bohužel od narození našich dětí máme dost problémy v intimním životě. Pohlavní styk máme opravdu velmi zřídka a podepisuje se to na našem celkovém vztahu. Manžel nikdy nebyl akční a nikdy nevymýšlel společné výlety ani akce. Tak mě tentokrát velmi mile překvapilo, když přišel s nápadem na zahraniční dovolenou.

A tak jsme vyrazili. Dovolená byla narychlo a to mi imponovalo. Sbalit si pár věcí, hlídání dětí zajištěno a my jsme mohli vyrazit na společný výlet po několika měsících. Cesta byla zdlouhavá, ale celkem příjemná. S manželem jsme si celou cestu povídali, nebo zpívali oblíbené písničky. Resort, který můj manžel vybral byl opravdu nádherný. Luxusní hotel s bazénem, všude nádherné, klidné a teplé prostředí.

pixabay.com

Sexy číšník? Budu se jen dívat!

Večírek v baru se mi moc líbil, hodila jsem na sebe svoje nejkrásnější šaty a vyrazili jsme s manželem do víru. Celou dobu na baru mě okukoval místní číšník, který byl doopravdy velmi pohledný. Házela jsem po něm okem, ale zachovala si postoj vůči svému manželovi. Chemie při kupování drinků by se mezi námi dala krájet. S manželem jsme si večer moc užili a já opojená alkoholem jsem se těšila i na společnou příjemnou noc. Bohužel manžel nebyl ve stejné náladě jako já a šel poměrně brzy spát. A tak jsem se rozhodla vrátit se do baru, protože se mi ještě nechtělo spát.

Hups…

Evidentně jsem nadchla i místního číšníka, který byl rád, že jsem se vrátila a dal mi to najevo svým skvělým úsměvem. Dali jsme se do řeči a vzhledem k mému alkoholovému opojení nezůstalo jen u toho. Povídali a smáli jsme se celou noc, až dokud mu neskončila šichta. Vzájemná přitažlivost byla tak neuvěřitelně velká, že jsme spolu skončili nazí na pláži. Jistě si všichni dovedete představit, co následovalo. Nad ránem jsem se vrátila ke spícímu manželovi. Manžel nic netušil a já jsem se rozhodla, si toto své dovolenkové tajemství nechat pro sebe, protože manžela miluji a nechtěla bych o něj přijít. Rozhodně svého dobrodružství s cizincem nelituji. Jen si říkám, kdy zase vyrazíme na prodloužený víkend?

Reklama