in

Příběh Petra (25). Našla si mě abych jí platil na děti!

pixabay.com
Reklama

Petrův vztah vypadal ze začátku jako pohádka. Nicméně velmi brzy zjistil, co je jeho nová a poněkud starší partnerka zač. Nejen že jí zaplatil dluhy a živil ji. Pokusila se ho donutit, aby si adoptoval její děti z předchozího vztahu. Petr vyrůstal s rodiči v malé vesničce. Měl tři sourozence a neměli se jako rodina špatně. 

Pravda bolí.

Našel jsem si svou první partnerku. Martina byla o 10 let starší, ale i přesto jsme si velmi rozuměli. I přesto, že Martina měla dvě větší děti, měla dost času i na mne. Jezdili jsme spolu na wellness víkendy, masáže i na různé jiné výlety. Neměl jsem problém cokoliv za Martinu zaplatit. Věděl jsem, že je to matka samoživitelka a že uživit dvě děti, není jednoduchá věc. A tak jsme si užívali společné chvíle převážně o samotě.

pixabay.com

Martina mne ale začala velmi brzy využívat. Ze začátku jsem to neviděl. I přesto, že mi to ostatní kolem mne říkali. Martina chtěla velmi brzy abych se k ní nastěhoval. Což mi úplně nedělalo problém, protože jsme se milovali a měl jsem to od ní blízko do práce. Její děti jsem měl rád a nevadilo mi přinést do rodinného rozpočtu trochu více peněz, aby se měli dobře.

Konec!

Jenomže jakmile jsem se nastěhoval, přišlo hodně rychlé prozření. Martina najednou chtěla, abych platil celý nájem. Postupně po mně chtěla i peníze, co jsem měl našetřené, aby splatila svůj dluh vůči nebankovní společnosti. Ty jsem jí dal, protože jsem si říkal, že budeme alespoň rodina bez dluhů. Musel jsem ale kvůli jejím náročným nákupům změnit zaměstnání, abych vůbec vyšel. Když Martina zjistila, že budu mít větší výplaty, začala naše výdaje opět zvyšovat. Naopak ke mě se začala chovat velmi odmítavě až zle a agresivně.

pixabay.com

Že si mě našla skutečně jen kvůli penězům mi došlo až ve chvíli, kdy mě začala nutit ke svatbě a zároveň chtěla, abych si adoptoval její děti i přesto, že bývalý manžel jí na děti platil poměrně slušné alimenty. Do svatby jsem se nehrnul a do adopce dětí už vůbec ne. Jakmile zjistila, že nebude podle jejích plánů, tak začala být velmi zlá až agresivní. S tou svojí milou milující Martinou jsem se setkal vždy jen v období výplaty. Vytáhla ze mě vše co mohla a pak byl zbytek měsíce opět peklo. Vztah jsem velmi rychle ukončil a nastěhoval se do vlastního bydlení, abych mohl znovu začít s někým, kdo mne bude mít skutečně rád.

Reklama