in

Příběh Adély (47): Až se dcera dozví, co dělám s jejím snoubencem, bude mě nenávidět!

pixabay.com
Reklama

Adéla a její dcera Nela vypadaly spíš jako sestry než jako matka s dcerou. A to už tak zhruba od Neliných 15ti let. Byly si velmi podobné a taky velmi blízké. Jejich vztah byl kamarádský a vzájemně si říkaly všechno. Teda až do jisté doby. Tentokrát si Adéla jedno velké tajemství musí nechat pro sebe. Ale co když to praskne? V životě by se svou matkou již nepromluvila.

Jako sestry.

Hodně lidí nám říká, že jsme s Nelou jako sestry. Co vám budu říkat, nevadí mi to. Naopak. Hodně mi to lichotí a zvedá mi to sebevědomí. Ne že bych ho měla nějak nízké. Manžela mám pracovně v zahraničí a většinu dní v měsíci jsem sama doma. Pracuji z domu a když můžu, užívám si života. Ale něco mi přece jen doma chybělo..

Nedávno se Nela zasnoubila s Petrem, svým dlouholetým přítelem. Jelikož jsem sama v obřím domě, nabídla jsem jim, že by mohli bydlet u nás. Celé horní patro je totiž volné, mám tam jen jeden pokoj uzpůsobený jako pracovnu. Místa je tu dost, dceru budu mít blízko a také jejího snoubence. Což se ze začátku zdálo jako moc fajn nápad. Až příliš.

Divoké noci.

Nela pracovala na směny a často měla noční. Během pár dní v týdnu jsme tedy v domě byli jen já a Petr. On v patře nahoře a já dole. A tak se stalo, že jsme se párkrát vzájemně pozvali na večeři, jelikož jsme nechtěli jíst sami. A bylo nám spolu dobře. Netrvalo dlouho a večeře se staly pravidlem. A kdybyste cítili to jiskření… prostě a jasně jednoho veřera jsme spolu skončili v posteli. Začalo to líbáním a ani jeden z nás se už pak neudržel.

pixabay.com

Sex jsem měla ráda vždycky, ale poslední dobou už to s manželem nebylo ono. Navíc, kdoví s kým si užívá on, když je pryč. Za ty roky jsme se dost odcizili. A teď je přede mnou mladý muž plný síly, elánu, chuti a s velkým… no však víte. Rozhodně byl obdařený a já zažila nejlepší noc v životě. Ráno však přišly výčitky. Vypařila jsem se raději nad ránem, kdyby Nela dorazila z práce dřív.

Chráním tím dceru?

I když jsme spolu od té noci spali pokaždé, co byla Nela v práci, hodně jsme si i povídali. Z Petra jsem postupně vytáhla, že vlastně moje dcera sex nemá moc ráda. To teda nevím po kom zdědila, ale po mě určitě ne. Těšila jsem se, až se zase sejdeme jen my dva. Zakázané ovoce chutná nejlíp a tak jsme po sobě vzájemně toužili čím dál víc. Dokonce jsme se párkrát sešli mimo dům jen tak uprostřed lesa, když byla Nela zrovna doma.

Hodně jsem o tom přemýšlela a napadlo mě, že tím Nelu vlastně na jednu stranu chráním. Jak? No kdyby si Petr vzhledem k jeho sexuálním potřebám našel milenku, mohl by Nelu časem opustit. Já mu zajišťuju sex a má dcera zbytek. Jen si nejsem jistá, jak to bude dál. Občas mám strach, že se do mě Petr zamiloval…

Free People Couple photo and picture
pixabay.com

Co bude dál?

Přesto, že si pozornosti a nejkrásnějších vyvrcholení s Petrem užívám, mám strach co bude. Petr mi často píše i když je Nela doma. A nejsou to SMS, jak se mám. Stojí tam hlavně, jak po mě touží a jak se těší na naši další společnou noc. Jednou přišel ke mě, když Nela spala. Prý bez hezkého sexu na dobrou noc neusne.

Musíme si dávat velký pozor, aby Nela nic nezjistila. Je to celkem adrenalin a i proto nás to tak vzrušuje. Neumím si představit, že to jednou skončí. Jsem asi docela sobecká, ale konečně jsem si našla milence svých snů a i když je to snoubenec mé dcery, hrozně po něm toužím. Nelu miluju, ale s Petrem je to prostě úžasné. Nechci se vzdát ani jednoho z nich.

Reklama