in

ShopaholicAdel: Honza mě nutil do sexu a psychicky mě zničil!

tiktok.com
Reklama

I přesto že se s Adélou Pulcovou alias ShopaholicAdel její snoubenec Jan Kulas rozešel teprve na Vánoce, už to vyvolalo velikou vlnu zájmu. Ze začátku Adéla tvrdila, že Honzu nijak špinit nebude, ale realita je opět jiná. Nyní ho obviňuje z týrání. Honza tvrdí, že lže a že týrala ona jeho. Kde je skutečná pravda?

@psychokatarina #shopaholicadel #karma #Honza #hanba#hospoda #viralvideo #klamarka🗣️ #fypシ #foryoupage #adela ♬ původní zvuk – 🧡PsychoKatrina🧡

Adéla dle deníku expres.cz tvrdí, že za rozchod můžou samozřejmě oba. Nicméně Honza udělal prý chybu tím, že ji začal špinit a že neříká věci, které jsou pravda. Dle ní si Honza hraje na neviňátko, ale ve skutečnosti je to tyran.

@official.shopaholicadelČlověk se musí s určitý ma věcma smířit a jít prostě dál a neohlížet se pořád za minulostí ….

♬ Original Sound – Unknown

Prý Adélu napadal a mlátil. U kamarádů, u kterých byli na Vánoce po ní prý skočil. Údajně ji měl chytit, aby se nemohla bránit a následně shodit na zem a dusit. Prý si poranila nohu. Jako důkaz doložila i fotografii s poraněnou nohou.

Honza ale tvrdí, že si Adéla vše vymyslela. Fotografie s poraněnou nohou kolovala již před vyjádřením Adély. Stejným způsobem mluvila Adéla o svém předchozím snoubenci Davidovi. Také jí údajně týral a byl jí nevěrný. Kde je ale pravda se asi nikdy pořádně nedozvíme.

inspirovali jsme se na expres.cz

Reklama