in

Hysterický záchvat ShopaholicAdel na veřejnosti. Skončila na psychiatrii za pomocí policie?

youtube.com
Reklama

Po tragické události, co se odehrála 21.12.2023 v Praze na sebe opět musela strhnout pozornost i Adéla Pulcová. Honza si po dlouhé době prosadil svou a Adéla mu udělala v baru hysterickou scénu. Nakonec zaměstnal tento pár i policejní složky a Adélu měli údajně odvést do psychiatrické léčebny.

Honzovi evidentně na nějakou chvíli došla trpělivost. Rozhodl se streamovat a Adéla to opět nedokázala snést. Přišla za ním do baru a zoufale ho přemlouvala, aby s ní šel na vzduch a následně domů. Jakmile ale vždy vypadalo, že by s ní mohl odejít , vždy začala nadávat nebo znovu rozkazovat.

Honza s ní sice chtěl vyrazit ven, ale pouze se zapnutým živým vysíláním. Což ona vždy odmítla a chtěla řešení pouze dle svých pravidel. Stěžovala si místním, že je v psychické nepohodě kvůli rozchodu. Vyhrožovala sebevraždou a někdo na ně nakonec zavolal policii.

@argys___ 15 minut shopaholicadel zabavy #shopaholicadel #jankulas ♬ původní zvuk – ㅤ

Vše živě streamoval Honzův známý z baru, se kterým ten večer Honza streamoval živé vyysílání. Adély neustálé přemlouvání, aby s ní Honza šel ven nikam nevedlo. Honza chtěl pouze, aby se k němu chovala hezky, což nedokázala ani během svých hysterických záchvatů.

Obvinila Honzu, že se chová jako David. Zoufalé Adély přemlouvání, aby s ní vyrazil Honza ven prokládalo hádání. “Omluv se tady, před lidma” řekl jí Honza během jejího zoufalého přemlouvání, aby stream vypl. Adély odpověď bez nějakého překvapení byla: “Až se omluvíš ty, já to dělat nebudu, když ty to neuděláš. Zlato, ale ty ses taky neomluvil, tak proč bych to dělala já.” Svůj odchod Adéla proložila slovvy: “Jseš d**ka nic jiného.”

Na konci streamu Honza přiznal, jak se k němu ve skutečnosti Adéla chová. I přesto, že je psaný ve smlouvě jako ručitel, nic nesmí. Neustále je mu vyčítáno, že Adéla všechno platí. Adéla mu neustále rozkazuje, že si nebude dělat co chce. Nakonec k situaci bylo přivoláno 8 příslušníků policie. Dle neověřených zdrojů byla Adéla hospitalizována v psychiatrické léčebně. Kde je po celou dobu těchto incidentů její pes Ricco, to nikdo neví. Delší dobu už o něm nikdo neslyšel a komunita má obavy, zda je o pejska vůbec dobře postaráno.

Reklama