in

“Podívej se jak se chováš!”. Definitivní rozchod ShopaholicAdel a Kulase? Záznam z vysílání koluje po internetu.

Reklama

Kolem ShopaholicAdel se poslední dobou děje velké haló. Neustále se se svým snoubencem Janem Kulasem dohaduje a rozchází. Potom se zase dávají dohromady. Jaké ale měl tento bizarní páreček Vánoce?

Adéla se opět předvedla a u Honzy to vypadá, že se s ní opravdu definitivně rozešel. Bude doopravdy konec tohoto páru a nebo je to jen jejich další neoriginální hra?

@casopisbizzar #shopaholic #shopaholicadel #jankulas #czech #slovensko #protebe #protebepage #celebrity #vanoce ♬ původní zvuk – Bizzár

Vánoce měli Jan a Adéla trávit u páru, který je stěhoval. Nicméně Adéla to přehnala s alkoholem a i na návštěvě předvedla scénu. Honza už od Vánoc na sociálních sítích hlásá, že s Adélou je definitivní konec. Může konečně vysílat i na Tik toku a užívá si pozornost ostatních dívek. Je o něj pravděpodobně velký zájem, protože jeho živé vysílání sleduje přes 5000 lidí (převážně ženy). Posílají mu dary a nabízí psychickou i materiální pomoc.

@milanjachym80 #tiktok #česko #fyp #viralvideo #trend #foryoupage #protebe #foryou #christmas #vanoce #jankulas #adela ♬ All I Want for Christmas Is You – Mariah Carey

Adéla se sice snažila Honzu kontaktovat, ale ten se jí neozývá. Marné pokusy o kontakt se snaží odrážet i žena, která vystupuje pod pseudonymem Nikys. U této ženy a jejího manžela Adéla s Honzou trávili Vánoce. A také u nich momentálně Honza bydlí a zařizuje si bydlení a novou práci.

@casopisbizzar #jankulas #shopaholicadel #shopaholic #bizar #celebrity #rozchod #czech #slovensko #protebe #protebepage ♬ původní zvuk – Bizzár

Během jednoho dne také dle jeho slov kontaktoval svoji matku. Vrátit se ale může jen pod podmínkou, že zanechá sociálních sítí. Možná, že si Honza skutečně uvědomil, co se kolem něj děje a začne žít nový život. Na sociálních sítích se ale také můžeme setkat s názorem, že je opět celý rozchod nahraný, aby vykutálený páreček získal od sledujících více financí.

Reklama