in

Novinka: Známý český tiktoker hledán a poté zadržen policií!

instagram.com instagram.com
Reklama

Policisté po dvoudenním pátrání ve čtvrtek dopoledne zadrželi třiadvacetiletého českého infruencera Patrika Pešavu, který si na internetu říká Koleso. Dva dny o něm nikdo neslyšel a poté byl zadržen v Benešově u Prahy.

Kvůli čemu byl přesně hledaný se neví. Jelikož je z Karviné, hledali ho nejdříve v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji. Mluvčí karvinské policie řekla, že by mohl mít informace o trestném činu a bude podávat vysvětlení. Podle toho se pak rozhodne co bude dál.

Pešava je známý hlavně kvůli své tvorbě na TikToku, kde má přes 140 tisíc lidí, kteří ho sledují. Taktéž na Instagramu má přes 61,5 tisíc sledujících. Svým typickým vystupováním a také zevnějškem zaujal mnoho lidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JÁ JSEM KOLESO (@kolesooriginal)

Na konci června se koná již druhý Clash of The Stars, kterého by se měl Koleso zúčastnit. Jedná se o souboje známých osobností a influencerů, známých z Youtube, Tiktok, Instagramu. Jeho soupeřem bude Lukáš Kril. Právě tento souboj má být podle organizátora “zápasem století”. Zápasníci svádí souboje v kleci ve stylu MMA.

Jak to celé dopadne, zda vůbec k souboji dojde nebo ne, na to si ještě musíme počkat. Ale možná se to dozvíme již brzy.

Čerpali jsme z cnn.iprima.cz, tn.nova.cz

Reklama