in

Video: objasnění zadržení tiktokera Patrika Pešavy alias Kolesa!

instagram.com instagram.com
Reklama

Nedávno jsme informovali o zadržení Patrika Pešavy alias Kolesa policií, nyní jsou již známy okolnosti a důvody, proč tomu tak bylo. Všechno se seběhlo ve čtvrtek 12. května a ještě ten samý den byl podezřelý propuštěn. Z rozhovoru s ním jsme se dozvěděli, jak to vlastně bylo.

Policie po Pešavovi pátrala dva dny, ve středu odpoledne mu začali psát lidé, že je hledaný a jestli je to pravda. Nacházel se zrovna u kamaráda v Benešově u Prahy. Byl v šoku. Musel se podívat do policejní databáze a zjistil, že je to opravdu tak. Podivil se také, že ještě tři dny předtím byl policií kontrolován a v hledání nebyl. Jako první ho napadlo, že by to mohlo být kvůli různým bitkám.

Policisté v Benešově Pešavu po identifikaci po osmé hodině ráno vzali na stanici. Ptali se mimo jiné na rozbitou čekárnu v Ostravě Vítkovicích, kterou má Koleso dle policejního spisu z minulosti na svědomí. Tohoto incidentu lituje a nechce to již v budoucnu dělat. Propuštěn byl policií po 16h ještě ten samý den.

Spekulace o tom, že ukradl auto pravdivé nebyly. Řídil auto kamaráda, který byl opilý a chtěl svézt na jednu akci. “Jezdil jsem bez řidičského oprávnění plus jsem měl zákaz řízení na rok, takže maření úředního výkonu,” vysvětluje Pešava ve videu.

Ve videu dále vysvětluje původ své přezdívky Koleso, která má opravdu co do činění s koly. Zmiňuje také nadcházející zápas Clash of The Stars, který ho čeká. Bude se jednat o polštářovou bitvu v kleci na způsob MMA. Protivníkem je Lukáš Krill. Koleso se připravuje pečlivě a má rovněž svého trenéra, se kterým chodí do posilovny.

Čerpali jsme z refresher.cz

Reklama