in

Novinka: Adam Kajumi oznámil nový vztah! Je zamilovaný až po uši!

instagram.com instagram.com
Reklama

Jednoho z nejznámějších českých TikTokerů Adama Kajumiho, jistě nemusíme představovat. Tato mladá hvězda již na internetu nějaký ten čas působí. Do většího povědomí se dostal bezpochyby díky reality show Like House, kde jako soutěžící bojoval o 500 000. Před pár dny se přiznal k novému vztahu! Kdopak je jeho milá?

Pokud Adama na sociálních sítích sledujete, tak již odpověď znáte. Jeho nová přítelkyně není nikdo jiný než muzikálová zpěvačka a herečka Natálie Grossová, která je mimo jiné dcera bývalého Předsedy vlády, Stanislava Grosse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adam Kajumi 🔥 (@adamkajumi)

Na společenských akcích okolo sebe stále kroužili, strávili spolu čas i na pár dovolených, a tak si mnoho lidí správně myslelo, že mezi nimi něco jiskří. Stále tvrdili, že jsou “jenom kamarádi”, ale nyní o svém vztahu konečně promluvili a z toho co můžeme vidět, tak jsou zamilovaní až po uši!

První, kdo učinil krok k odkrytí toho vztahu veřejnosti, byl Adam. Ten na představení Fausta na své Instagram story sdílel fotku Natálie, která zde účinkuje, a k tomu připsal jen: “To je moje holka.” Doufáme, že jim tento šťastný vztah vydrží co nejdelší dobu a že v něm budou šťastní.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama