in

YouTuber Mikýř v Survivoru 2024! Na show měl speciální přípravu

extra.cz
Reklama

Mezi účastníky v nadcházejícím ročníku české show Survivor se objeví také vtipný YouTuber a inteligentní influencer, Martin Mikyska alias Mikýř. Ve svém poslední videu prozradil, jak se na show připravoval a fanoušci se tak mohou těšit na jeho humor a nadhled, který při plnění výzev bude mít (doufejme). 

Proběhlo odhalení účastníků, kteří se objeví v nadcházející řadě české televizní show Survivor a obsazení je velmi pestré. Jedním z účastníků je také influencer a YouTuber Martin Mikyska, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Mikýř. Známý je především pro svá velice propracovaná a vtipná videa, která dává na YouTube kanál s názvem Mikýřova úžasná pouť internetem.

Martin je velmi dobrý komediant, který se ani v těch nejvíce seriózních rozhovorech neudrží a nějaký ten vtípek prohodí (občas ho však ani moderátor nepochopí). Diváci ho díky tomu zbožňují a firmy si objednávají jeho moderátorské služby. Jeho posledním velkým tahem bylo kývnutí na účast v již zmíněné české show, Survivor.

Ačkoliv je Martin bývalý úspěšný sportovec a několikanásobný mistr České republiky ve slopestyle. “Musím říct, že jsem nebyl zas tak dobrý. Občas jsem vyhrál jen proto, protože mí lepší konkurenti onemocněli nebo odpadli,” shazuje své úspěchy Martin. I tak by však jeho fyzička a disciplína mohla vést v show k dobrému umístění.

Reklama