in

MMA Oktagon 2022: Poražený Marpo a zklamaný Vémola!

instagram.com
Reklama

V sobotu večer se konečně po dlouhých letech čekání a odkládání konal boxerský zápas mezi Karlosem Vémolou a Otakarem “Marpem” Petřinou. Souboj se odehrál v O2 aréně a byl vrcholem galavečera Oktagon Underground. Místo potlesku vítězi, kterým se stal Vémola zvaný Terminátor, však diváci pískali a bučeli. Nebyla to totiž výhra jakou očekávali.

Od začátku bylo sice jasné, že Vémola měl převahu a zřejmě by vyhrál i bez ukončení ringovým sudím ve čtvrtém kole, nicméně Marpo se celkem dobře bránil. Jediné čeho se nedočkal, byl ideální úder, který by soupeři zasadil. Jednalo se o to, že Marpo podle sudího nebyl dost aktivní a prohrál na technický knockout. On sám si to však nemyslí, podle něj byl aktivní dost a přes všechny rány, které dostal, nebyl ani otřesený.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Předčasné ukončení zápasu však mrzelo oba dva účastníky, rozhodně chtěli zápas dokončit jak měli. Reakce diváků taky zamrzela, jak řekl Karlos, hodně se na to nadřeli a udělali pro to všechno. S rozhodčím sice nesouhlasili, ale nemohli s tím nic udělat.

Marpova taktika prý byla dávat zvedáky, ale poté co dostal tak třicet hlav, to moc nešlo. Nedařilo se mu ani utéct jinam, jelikož je Vémola obrovský. Vémola přiznal, že není lepší boxer než jeho protivník, ale je silnější, těžší, tvrdší, má větší “drajv” a lepší fyzičku. Dále ještě komentoval skutečnost, že ho sice při zápase rozhodčí napomínal za tlačení hlavou, ale žádný faul ani úder hlavou neudělal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marpo (@mcmarpo)

S případnou odvetou problém nemají ani jeden, Karlos si jen nebyl jistý, jestli by o to někdo stál a chtěl to vůbec vidět. Marpo na případnou odvetu řekl: „Jako proč ne, já s tím problém nemám, porvu se klidně znova. A myslím si, že lidi viděli, že na to, jak všichni furt říkali ‚Zpěvák, zpěvák…‘, jsem tam nechal větší srdce a dokážu absorbovat fakt úplný bomby do šišky.”

Čerpali jsme z idnes.cz, isport.blesk.cz

Reklama