in

Vémola a Kincl se proti sobě utkají už v květnu! Kdo je favoritem?

Karlos Vémola vs Patrik Kincl
instagram.com
Reklama

Karlos Vémola si před velkolepým galavečerem dal ještě jeden zápas. Bojoval s Matavaem, které porazil během prvních pár minut v prvním kole a ukázal tak svoji připravenost. Do zápasu s Patrikem Kinclem dá všechno a už teď se nemůže dočkat, až s přehledem obhájí svůj titul ve střední váze.

Jeden z nejznámějších bojovníků na české scéně – Karlos “Terminátor” Vémola, má za sebou přípravný zápas proti Al Matavaaovi. To, že byl Karlos dle kurzů na sazkových kancelářích absolutní favorit také potvrdil, když Matavaa ukončil hned v prvním kole během prvních pár minut. Po jeho dlouho trvajícím zranění Karlos potřeboval otestovat, zdali je stále ve formě. Očividně tedy je a už teď se těší na velkolepý zápas, který se uskuteční už za měsíc.

Po krásné výhře v prvním kole ho čeká 20.5. mnohem důležitější zápas. Za měsíc se má utkat s dlouholetým rivalem, Patrikem Kinclem, se kterým bojoval naposledy před pěti lety. Jelikož Patrik před lety prohrál na body, žádá odvetu. Karlos samozřejmě výzvu přijal a momentálně si bude muset obhájit svůj titul ve střední váze. “Vémola nemá na rovnocenné soupeře, v chystané odvetě s ním nebudu mít žádný problém,” uvedl Patrik Kincl.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama