in

Chystá se Karlos Vémola do důchodu? Jak se připravuje na červnovou odvetu?

isport.blesk.cz
Reklama

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších zápasníků Oktagonu – Karlos Vémola, bude mít nejspíše již brzy jeho poslední zápas. V červnu roku 2024 se utká v odvetném zápase s jeho dlouholetým rivalem – Attilou Véghem. Po tomto zápase hodlá přenechat své žezlo jiným. 

Již 8. června vypukne jeden z nejočekávanějších zápasů v bojové organizaci Oktagon. V turnaji Oktagon 58 se proti sobě utkají dlouholetí rivalové – Karlos Vémola Attila Végh. Jelikož se bude jednat odvetu a z jejich prvního zápasu vyšel jako vítěz Attila, bude to pro Karlose obrovská výzva. Výzva to pro něho bude také z důvodu, že to bude nejspíše jeho poslední zápas kariéry.

Já se pomalu chystám do důchodu. Svoji kariéru ukončím v červnu na svém posledním zápase. Už pomalu začínám vymýšlet, co budu dělat v důchodu, musím nad tím přemýšlet, co budu dělat. Jsem moc rád, že se vám líbí film, že jste přišli na premiéru, tak musíme vymyslet, co dál. Nebudu lhát, něco chystáme,” odhaluje Karlos na svém Instagramovém profile.

Lela mi tady chystá proteinové palačinky s Nutellou. Dnes je mezinárodní den Nutelly, tak jsem si je hrozně přál,” popisuje Karlos na svých sociálních sítích to, že se má velmi dobře. Tento velice uznávaný český bojovník si očividně nemá na co stěžovat.

Jelikož se jedná o odvetu století, dám do toho vše. Až bude po zápase, můžu si říct, že jsem do toho dal vše a že jsem dokázal všechno. Následně to budu moci přenechat jiným. Měl jsem teď neúspěšný zápas. Obětuješ tomu vše a ve vteřině se to může pos*at víš co. Na tuto chvíli se ale připravuju celý život, a jsem ochoten tomu obětovat všechno,” prohlásil Karlos v podcastu přiloženém výše.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama