in

Šéf Twitteru vs. šéf Facebooku? Musk vyzval Zuckerberg na souboj!

twitter.com
Reklama

Rivalové nejenom v technologiích, ale nyní už i v kleci? Ano, dámy a pánové, slyšíte i čtete dobře. Dva technologičtí magnáti a miliardáři, Elon Musk a Mark Zuckerberg, se rozhodli vyřešit své spory vlastníma rukama! Proslýchá se, že uzavřeli dohodu o zápase.

Elon Musk, miliardář, podnikatel a vlastník firem jako je SpaceX nebo Tesla, nedávno všechny velmi překvapil. Na svém Twitteru, kde do sebe s Markem Zuckerbergem neustále šijí, jej osobně vyzval na souboj, který Mark bez váhání přijal.

Celé to začalo v sekci komentářů pod příspěvkem o tom, že Zuckerberg pracuje na platformě podobné Twitteru, která mu bude již brzy konkurovat. Musk na tuto zprávu samozřejmě reagoval a tak na Twitteru napsal, že díky nové platformě bude mít celý svět Zuckerberg doslova pod palcem. Rozbuškou se však stal další uživatel Twitteru, který varoval Muska, že Mark Zuckerberg teď dělá Jiu Jitsu a měl by si na něj dávat pozor. Této příležitosti Musk využil a Zuckerberga vyzval k souboji!

Mark Zuckerberg však Muska očividně překvapil! Podnikatel, miliardář a vlastník platforem jako je Facebook, Instagram, Whatsapp a celého kolosu Meta, jeho výzvu totiž přijal.

Jelikož jsou oba dva milovníci bojových umění, tak se zřejmě máme na co těšit.

Elon Musk má dovednosti v bojových uměních jako je například Taekwondo, Kyokushin Karate, Judo či základy brazilského Jiu-Jitsu. Nedávno se prý dokonce zúčastní zápasů Sumo. Mark Zuckerberg je tak v bojových umění novější, ale jak je nám známo, v posledních letech tvrdě trénuje a v Jiu-Jitsu získal několik medailí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mark Zuckerberg (@zuck)

Proslýchá se, že Musk by se chtěl se Zuckerbergem utkat v oktagonu ve Vegas, kde se konají běžně zápasy UFC. Jak tedy nakonec celý souboj dopadne a jestli k němu vůbec dojde, siu budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Co však Musk prozradil je, že má taktiku zvanou Mrož: “Mám skvělý pohyb, kterému říkám ‘Mrož’, jen ležím na soupeři a nic nedělám.”

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama