in

Další vyhrocená a předčasně ukončená výměna manželek. Urážky a hádky!

pixabay.com <a
Reklama

Nová série Výměny manželek je zatím rozhodně hodně extrémní. Přesvědčil nás o tom i sedmý díl, kde se opět bylo na co dívat a nad čím žasnout. Obě rodiny byly odlišné a největší drama způsobil žárlivý a vznětlivý Roman. Kvůli němu také Výměnu náhradní manželka Petra po osmi dnech ukončila, jelikož se u nich v bytě necítila v bezpečí. Poslední noc spala sama na hotelovém pokoji. Problémů však během pobytu v náhradní rodině vyvstalo více.

Jedna rodina žije v bytě v Karlových Varech. Zuzana s Romanem sdílí domácnost se čtyřmi dětmi, přesto je jejich společná jen tříletá Sofie. Zuzana má ještě jednu dceru, která s nimi už nežije a Roman svých pět dalších dětí nevídá. To, že starší děti nejsou jeho je jasně vidět, jelikož ho nerespektují. On by chtěl aby se devatenáctiletý Tonda již osamostatnil i když ještě studuje. Roman je hodně sprostý, vznětlivý a žárlivý. Manželce nevěří i když je s ní doma a většinu času tam také všichni tráví čas.

Druhá rodina žije naopak v rodinném domě v obci Dolní Újezd Skoky. Petra s Jirkou mají jen jednoho tříletého syna Jiříka. Rodinu přihlásil partner, protože se často hádají a před rokem a půl měli velkou krizi, kdy ho Petra vyhazovala z bytu. Chtějí si také zkusit péči o více dětí, jelikož by spolu chtěli ještě jedno. Petra to měla ve Výměně rozhodně složitější. Hned při příchodu manžela zjistila, že bude sdílet pokoj s nejstarším synem. Toho hned Roman trochu bezcitně urazil, když prohlásil, že se ale nemusí bát, protože Tonda není na holky. S ním jako jediným si Petra nakonec dokonale rozuměla a našla v něm spojence.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

První větší konflikt nastal v okamžiku, kdy rodina Romana vyrazila na výlet na vánoční trhy. Po příjezdu na místo Petra zjistila, že malou Sofii nepřipoutal do sedačky a nedokázala to přijmout. Táta Roman jen prohodí, že nechápe ten vztek, že by ji přece kluci vzadu drželi kdyby něco. Petra a Roman se poprvé pohádají a on odchází uraženě s malou Sofií jinam. Při pobytu doma se mu nelíbí, že Petra podle něj až přehnaně uklízí a leští. Není to prý potřeba a proto si pak ženy přijdou ztrhané a vyčerpané, když tyto zbytečnosti dělají. Petře se zase naopak nezdá to, že se malá Sofie dvakrát denně celá koupe. Také často s Romanem chodí k nějaké tetě.

Jakmile se Petra začala více zajímat o výchovu malé Sofie, zažehla pravý oheň na střeše. Roman se rozběsnil a začal ji nadávat, nechtěl nic slyšet a poté se do náhradní manželky pustil taky patnáctiletý syn Petr. Nadávali ji opravdu sprostě a když se jí zastal nejstarší Tonda, začal ho vyhazovat z bytu. Natáčení nabralo obrátky a bylo jasné, že to Petra sama ukončí. Odjela spát do hotelu, protože se o sebe bála. „On je úplně vyšinutej,“ nechala se poté slyšet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Zuzka to měla o poznání klidnější, po Výměně pak ale přiznala, že jen na oko. „Nelíbilo se mi, že mi náhradní manžel nabízel, že se spolu můžeme vyspat bez toho, aby se to někdo dozvěděl. Nadhazoval mi to každý den. Mezi osmi očima jsem to neřekla, protože jsem jim nechtěla ničit manželství. Ona sama Petra musí přijít na to, že je takový,“ šokovala po Výměně Zuzana.

Každopádně do Romana se pustili lidé také na sociálních sítích. A rozhodně ho nešetřili. „Už od pohledu psychopat a určitě bych takového nerváka za děti nevyměnila. Nejstarší syn je hodný a nedivím se, že toho blázna nesnáší. Vrchol je patnáctiletý drzý a vulgární puberťák. Pokud vás omezuje, tak se ho zbavte,“ napsal jeden z uživatelů. „Zamindrákovaná obludná kreatura – tohle je pro mě odpad společnosti. Buran největšího zrna. Chudák ženská a o těch dětech se radši ani nebavme,“ napsal další z nich.

Lidé nedokázali Romanovo chování pochopit. Nyní už prý dává Zuzaně více volnosti a ona ho moc miluje. Petra s Romanem jsou zasnoubení a plánují rozšíření rodiny. Výměna jim tedy dost pomohla.

A co vy jaký na ně máte názor?

Tématem jsme se inspirovali na super.cz, tn.nova.cz, extra.cz

Reklama