in

Love Island… VELKÉ FINÁLE!

instagram.com
Reklama

Je to tady! Dlouho očekávané finále Love Islandu. V neděli 13.12.2022 bylo rozhodnuto o absolutním vítězi. Do finále se nám dostaly tři páry. Kryštof a Denisa, Zbyněk a Sabina, Martin a Lucia. Všechny tři páry vypadají opravdu zamilovaně. Jak probíhaly jejich poslední dny ve vile?

Před vypadnutím Hanky a Jakuba s bramborovou medailí, čekalo naše srdíčka poslední rande. Všechna srdíčka si schůzky opravdu užila. Vyznali si na schůzkách lásku a někteří dokonce probrali budoucnost. Zbyněk se Sabinou již plánují společné bydlení.

Poslední, tedy finálový díl se odehrál ve velkém stylu. Děvčata si byla vybrat krásné šaty, zatímco chlapci jim sepisovali vyznání lásky. Všem to opravdu moc slušelo. Vzájemné vyznání lásky si páry přečetly ihned na začátku finále. Bylo to opravdu velmi dojemné, a není pochyb, že si vzájemně opravdu imponují.

Následovaly rozhovory, kde se vyjádřili i rodiny soutěžících. Všichni byli s výběrem partnerů svých rodinných příslušníků spokojeni. Pak již následovalo vyhlášení.

Nejprve  třetí místo, na kterém se umístili Martin a Lucia. Na druhém místě se umístili Zbyněk a Denisa a absolutní vítězové Love Islandu 2022 se tedy stali Kryštof a Denisa. Čekalo je ale ještě poslední rozhodnutí – Peníze nebo láska? Každý z nich dostal obálku, v jedné obálce byli peníze, v druhé nebylo nic. Obálku s penězi dostala Denisa a mohla se tedy rozhodnout, co si vybere. Kdyby si vybrala peníze, mohla by si celou částku nechat sama pro sebe. Denisa si ale vybrala lásku, což znamená, že se o výhru podělí se svým partnerem Kryštofem.

I přesto, že vyřazené páry nevyhrály dva miliony korun, vezou si domů možná něco ještě cennějšího, a to novou lásku. Jak obstojí jejich lásky v realitě? Jak zvládne návrat do reality vítězný pár? To bude možné sledovat v TV show, Love Island after. Výhercům moc gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v jejich novém vztahu.

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama