in

Vítěz Big Brothera! Kdo si odnesl 2,5 milionu korun?

instagram.com
Reklama

V sobotu 13. ledna 2024 se konalo finále reality show Big Brother Česko & Slovensko. Během toho diváci hlasováním v aplikaci rozhodli kdo vyhraje 2,5 milionu korun. Vybírali z posledních soutěžících a těmi byli Standa, Katrin, Barbara, František a Zoe.

Nová generace Big Brothera se začala na TV Nova a Voyo vysílat 13. listopadu 2023. Ve vile tak soutěžící strávili dlouhých 9 týdnů, včetně Vánoc a Silvestra. Byli pod neustálým dohledem 58 kamer. Během pobytu plnili různé úkoly a výzvy, každou sobotu se pak konalo vyřazovací kolo. Zapojit se mohli také diváci prostřednictvím aplikace v mobilu.

Vítězem Big Brothera se stal sedmadvacetiletý Standa Liška z Čelákovic. „Jsem v šoku jako nikdy v životě. Myslím, že mi to docvakne až zítra, ale je to neuvěřitelné a jsem za to moc vděčný. Bude to velká oslava,“ řekl Standa hned poté, co zjistil, že finalistku Zoe Black porazil velmi těsně. Třetí místo získala Barbara Hacsi.

Jak Standa naloží s výhrou? „Poměrně značná část by připadla na nějakou oslavu, nebudu lhát. Potom bych docela rád zrekonstruoval svůj byt. Určitě by také proběhla nějaká investice, nějaký krypto. A něco bych si určitě nechal našetřeného, abych si mohl žít, jak se mi zlíbí. Také bych si koupil nějaký pěkný oblečení,“ popsal.

Reality show Big Brother se poprvé objevila v roce 1999 v Nizozemsku. Poté se rychle rozšířila do světa. V Česku jsme ji mohli poprvé vidět v roce 2005. Deset milionů korun tenkrát vyhrál po hlasování diváků čtyřiadvacetiletý David Šín přezdívaný Šrek. Na Primě jsme tenkrát mohli vidět podobný koncept a to VyVolení.

Jste s výhercem spokojeni? Za co byste výhru utratili vy?

Čerpali jsme z idnes.cz

Reklama