in

Love Island after! Výherci Kryštof a Denisa.

instagram.com
Reklama

Jaké byly líbánky finalistů druhé série československého Love Islandu? Jak vnímali výhru a jaký je život srdíček po návratu domů?

Na líbánky vyhráli krásnou vilu s bazénem. Vzkazy od fanoušků oba velmi potěšili. O zábavu jinak měli postaráno. Měli možnost si například podruhé vyzkoušet flyboard a trhání pomerančů či papriček. Pracovní den zakončili prima večeří, co víc si přát.

Ranní surf, kterým začínají další nabytý den srdíčka jistě příjemně připraví na výlet do přírody Kanárských ostrovů. Návrat domů byl především hlavně teplotní šok. Ale z teplého ostrova rovnou do vánoční Prahy. Překvapením bylo, že sestra Kryštofa a bratr Denisy jsou také pár.

Vstup do “běžného” života byl pro finalisty také pravděpodobně dost náročný. Natáčení rozhovorů pro různé deníky a televize je jistě velmi náročné. Denisa, která studuje na zubařku, zapojí velmi ráda do své profese i Kryštofa a učí ho jak si je správně čistit. Kryštof ji naopak zasvětí do cvičení, a předvede jak dobrý je trenér.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Na vánočních trzích je skvělé setkat se s vítězným párem z předchozí řady, tedy s Martinem a Laurou. Co jim bývalí finalisté poradí? Na Vánoční setkání jako obvykle musí Kryštof a Denisa vyrobit nějaké dárky pro ostatní ostrovany. Rozhodli se upéct Perníčky. Finalistům byly věnovány celé dva díly. Teď už se můžeme těšit na vánoční večírek všech ostrovanů.

Tématem jsme se inspirovali z voyo.cz

Reklama