in

Like house: Datel navštívil vilu a vyzval soutěžícího na zápas!

instagram.com instagram.com
Reklama

V právě probíhající třetí řadě úspěšné reality show pro mladé, Like House, se minulý týden uskutečnila poměrně kontroverzní hádka mezi Sebastianem Lyangem a Liubov Tupikovou. Tiktoker se v hádce k Liubě choval poměrně arogantně a tvrdil, že jej má respektovat. Za své vyjádření se následně na Instagramu omluvil, ale kritice se i přesto nevyhnul.

Hádka se nevyhnula reakcím od známých českých a slovenských Influencerů. Ke kauze se na livestreamu vyjadřoval například Duklock, nebo účastník první řady této reality show, Marek Valášek alias Datel.

Datel na Česko-slovenské scéně proslul mnoha kontroverzemi a hlavně jeho šílenými pranky. Ke kauze se vyjadřoval na Instagramu pomocí velkého kvanta stories a následně se rozhodl vilu Influencerů osobně navštívit.

Po příchodu do vily vyzval na souboj Davida Nguyena, pohodáře, který s kauzou neměl nic společného. Po chvilce všem došlo, že se jednalo pouze o prank. Datel následně vysvětlil, že do vily přišel z důvodu, že měl kamarádku, která dříve zažívala ve svém vztahu podobné situace a vysvětlil účastníkům, že tohle chování opravdu není v pořádku.

Soutěžící z jeho příchodu moc nadšení nebyli. Co si o tom myslí, se dozvíte v NIGHT SHOW.

Čerpali jsme z lajk.iprima.cz

Reklama