in

Šílená prozkoumávačka TVTwixx. Tentokrát se vydali do márnice.

instagram.com
Reklama

Kanál TVTwixx na českém YouTube působí již delší čas a je známý videi jako například 15 typů učitelů, která má k dnešnímu datu 8,3 milionů zhlédnutí nebo songem LOUIS VUITTON, který má přesně 11 milionů. No a před dvěma dny vydal i video, kde se Danny, hlavní člen TVTvixx, vydal prozkoumat starou a opuštěnou márnici.

Márnice se, dle jejich slov, nachází kousek za Prahou. Není to bůhvíjak veliká márnice. Má pouze 2 místnosti a je zasazená do skály. To má jednoduchý důvod a tím je zima, protože teplo v márnici je nepřípustné. Márnice by měla být více než 100 let opuštěná a podle slov Dannyho se o ní dozvěděl od blízké satanistické sekty, která zde pravidelně chodí komunikovat s mrtvými.

Během videa, které z této „prozkoumávačky“ bylo natočeno, jsme mohli vidět, jak Danny prochází jednotlivé místnosti. Můžeme vidět staré urny, rakve všech velikostí a taktéž lidské ostatky. S sebou měl Danny věci na ghosthunting, konkrétně SLS kameru na bázi infračerveného světla, kterou taktéž použil. Z márnice proběhl i 46ti minutový livestream.

Nicméně je důležité si zachovat kritické myšlení. Úplně na začátku videa Danny zmínil, že se do márnice vydává úplně sám. Pokud bychom ale pozorně sledovali dané video, tak zjistíme, že v čase 11:53 vedle něj stojí nějaký člověk. Tento člověk bude pravděpodobně jeho kamarád, ale platí presumpce neviny, a tak nad tímto můžeme pouze diskutovat.

TVTwixx mají v létě v plánu další prozkoumávačky. Například jistá spalovna mrtvol v Itálii. V minulosti již prozkoumali například opuštěnou luxusní vilu miliardáře Krejčíře. Díky tomuto videu se taktéž dostali i do televize. Jsme zvědaví, s čím přijdou v budoucnu.

Reklama