in

Like house: Co je mezi Lukášem Tůmou a Hankou Gelnarovou?!

instagram.com instagram.com
Reklama

Lukáš Tůma s přezdívkou Luktuma je účastník 3. série Like House, který je doposud plný kontroverzí. Ty se nevyhnuly ani nejnovějším dílům. Pro uvedení do situace je důležité vědět, že Luktuma má vztah s Annou Šulcovou. Tento vztah sice mnozí nazývají jako “fake” sloužící pro nahnání sledujících, ale to se můžeme jen domnívat.

Luktuma je známý tím, že to s ženami umí. Na svoje sociální sítě nahrává romantická videa o vztazích. I přes svůj vztah s o 5 let starší Annou, má v Like House blízko k Hance Gelnarové. Drbání na zádech, polibky, letmé osahávání… Lukáš i přesto tvrdí, že jsou pouze přátelé.

V jedné noční show, kdy se ostatní vydali spát, si Luktuma a Hanka ještě užívali po svém. U jejich aktivit, líbání a osahávání, je zastihla kamera. Je velice těžké ohodnotit “vztah-nevztah” s Annou Šulcovou a Luktumovo chování ve vile. Sám si rád nechává dveře otevřené u všech děvčat, takže se na podobné incidenty jistě můžeme těšit.

Luktuma tvrdí, že se mezi ním a Hankou něco rýsuje. To samé ale ovšem tvrdí i o Anně Šulcové, takže pravdu je opravdu těžké najít. „Kdybychom byli opilí, je přece jen určitá pravděpodobnost, že by mezi námi mohlo k něčemu dojít,“ kometuje Luktuma své chování. Uvidíme, jak se daná situace dále vyvine.

Čerpali jsme z expres.cz

Reklama