in

LIKE HAF je u konce! Který z párů tuto show VYHRÁL?

instagram.com
Reklama

Ten čas ale letí! Zhruba před 2 měsíci jsme vás informovali o tom, že po reality show Like House nás čeká další, i když poněkud šílenější projekt televize Prima, který nese název Like Haf. A světe div se, celá tato show je již u konce a my známe jejího vítěze!

Celá tato reality show spočívala v tom, že mezi sebou soutěžily 4 známé páry se svými pejsky. A stejně tak, jak tomu bylo v případě show Like House, jejich úkolem bylo vyhrávat ve všemožných výzvách a získat si na svoji stranu co nejvíce diváků.

Měli jsme tak možnost na nějakou tu dobu sledovat osudy, kontroverze a psychické vypětí těchto čtyř párů:

  1. Lada „Laduška“ Kašparová Horová a její přítel Bohouš Tříska s (vypůjčeným?) mazlíčkem Teddym.
  2. Captain Wortex s přítelkyní Alex Wortex a jejich láskou Siriusem.
  3. Aneta Kurková s přítelem Jaroslavem Rohlou a jejich pejskem jménem Bailey.
  4. Jan Bendig s velmi nechvalně diskutovaným (ex?) přítelem Lukášem Rejmonem a hotovým stádem – Rambem, Koudym a Britney.

Výherce si odnesl nejenom titul o nejlepší influencerskou rodinu, ale i pohádkových 500.000 Kč! A kdo z nich to nakonec je? I když celou show vyhrál pár, který před show Like Haf téměř nikdo neznal, jejich vítězství je podle mnoha fanoušků zasloužené. Ano, jedná se o Anetu Kurkovou, partnera Jaroslava Rohlu a jejich Bailey!

„Děkujeme za tuhle skvělou příležitost, která nám dala spoustu zkušeností, jak dobrých, tak i špatných, ale beru to tak, že vše zlé je pro něco dobré. Moc děkujeme divákům že na poslední chvíli extrémně zabojovali a hlasovali, největší sílu jsme od vás cítili až úplně poslední týden hlasování, kdy nám chodilo neskutečné množství krásných zpráv. Jsme rádi za každého, koho jsme za ty 2 měsíce poznali, ať už to byli účastníci, hosti nebo štáb! Budeme na tuhle zkušenost navždy vzpomínat.“ Uvádí na svém Instagramu Aneta Kurková.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaroslav Rohla (@jaroslav_rohla)

Rozhodně se ale nejednalo o jednoznačnou výhru. Až divácké hlasy totiž rozhodli, kdo bude vítězem. Kdyby totiž rozhodovaly pouze body, které soutěžící nasbírali při soutěžích ve vile, Aneta s Jaroslavem by byli na druhém místě. První místo by totiž patřilo bizarnímu Wortex páru.

Avšak i krátká návštěva Adama Kajumiho a Natálie Grossové v jejich vítězství sehrála menší roli. Všechny své vysoutěžené body totiž darovali právě Anetě s Jaroslavem.

Výhercům blahopřejeme a doufáme, že si svoji výhru náležitě užijí a oslaví. A co vy? Dívali jste se na show Like Haf a chtěli byste další řadu nebo pro vás nebyla už tolik zajímavá jako předchozí Like House. A komu jste výhru přáli vy?

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.com

Reklama