in

Může té být ještě šílenější? Předtím Like House a teď Like Haf!

facebook.com
Reklama

Dámy a pánové, možná si budete myslet, že vás jen zkoušíme, ale není tomu tak. Jak jste si mohli v nadpise přečíst, tak opravdu vznikla nová a opravdu šílená show. LIKE HAF! Přesně tak se jmenuje show od televize Prima, která se rozhodla natočit něco podobného, jako byl LIKE HOUSE. Je to ale dobrý nápad?

Na Like House si určitě každý z vás vzpomíná. Reality show televize Prima, ve které jste mohli sledovat všechny možné známé i neznámé influencery při jejich pobytu ve vile, kdy pouze jeden z nich mohl být vítězem. V první řadě byl výhercem Jan „Jenis“ Svěcený (@jenisek_), druhou řadu vyhrál „Královna“ Tadeáš Kuběnka (@tadeasskubenka) a královnou třetí řady se stala Simona Tvardek (@yngsiimonii).

Pokud jste si však mysleli, že už show Like House je poněkud bizarní či kontroverzní projekt, tak dnes vám tento názor doslova zničíme. Jak totiž popsal oficiální Instagramový účet @likehouse.cz, od 31. 10. máme možnost sledovat lehce chlupatější verzi již zmiňované oblíbené reality show. A to každý všední den od 18:25 a speciální night show od 22:05! A o co že tu vlastně vůbec jde?

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený LIKE HAF! (@likehouse.cz)

Celá tato reality show spočívá v tom, že mezi sebou soutěží 4 známé páry a jejich pejsci. A stejně tak, jak tomu bylo v případě show Like House, jejich úkolem je excelovat ve všemožných výzvách a získat si na svoji stranu co nejvíce diváků. Ten pár, kterému se to vše (spolu s jejich mazlíčkem) podaří, si pak odnese nejenom titul o nejlepší influencerskou rodinu, ale i pohádkový půl milion korun! A o jaké 4 zamilované páry vůbec jde?

První pár tvoří nám všem známá Lada “Laduška” Kašparová Horová, její přítel Bohouš Tříska a jejich mazlíček Teddy. Druhým párem je Captain Wortex se svou přítelkyní Alex Wortex a jejich láskou Siriusem. Ve třetí dvojici se můžeme těšit na influencerku Anetu Kurkovou, jejího přítele Jaroslava Rohlu a jejich pejska jménem Bailey. Poslední dvojici nám tvoří známý zpěvák Jan Bendig s přítelem Lukášem Rejmonem a jejich hotové stádo – Rambo, Koudy a Britney.

 

 

Jak celá tato další bizarní reality show televize Prima dopadne, je prozatím ve hvězdách,.. Již nyní však s jistotou víme, že hlavně na platformě YouTube vyvolala velký rozruch a nejeden tvůrce se k tomuto tématu prostě musel vyjádřit. Někteří na to nahlíželi velmi kriticky a jiní to vzali jako jeden velký vtip. A jaký postoj máte k této podivné reality show vy?

Inspirovali jsme se na zeny.iprima.cz

Reklama