in

3. řada Like house? Slyšíte dobře. A bude už v březnu!

instagram.com
Reklama

Like House. Ať už se pohybujete na internetu nebo jen sledujete televizi, určitě jste o této reality show slyšeli. Prozatím jsme měli tu možnost shlédnout 2 řady. Jak jsme ale včera zjistili, můžeme se už těšit na další 3 řadu, která začne dříve, než jsme si mysleli! Jak to bude probíhat a kdo v ní bude účinkovat? Na to se podíváme dnes!

Jak již bylo řečeno, reality show Like House má prozatím dvě řady. První řadu jsme mohli sledovat od 19. dubna do 2. července 2021 a výhercem byl Jan „Jenis“ Svěcený (@jenisek_). Druhá řada byla vysílána od 25. října 2021 do 17. prosince 2021 a tu vyhrál „Královna“ Tadeáš Kuběnka (@kralovnatadeas). Slibovanou a již oficiálně ohlášenou třetí řadu bude moci sledovat již od 7. března 2022! A kdo bude jejím výhercem? To abychom mohli zjistit, tak se podíváme, na koho se v této řadě můžeme těšit.

V jedné vile po dobu 3 měsíců a za neustálého dozoru kamer nás bude bavit: Sebastian Lyang (@sebastian_lyang), Lukáš Tůma (@_luktuma__), Hanka Gelnarová (@hanka_gelnarova), Vojta Medlen (@medlenvojta), Simona Tvardek (@yngsiimonii), David Nguyen (@dyguen_), Liubov Tupiková (@lyubov103) a jako speciální účastník modelka a česká Barbie Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova).

Dění ve vile bude vysílat Prima Show a to od zmiňovaného 7. března 2022 a poté každý všední den v 18:30. Rekapitulaci tohoto vysílání najdete dopoledne na Prima Cool. Jak už to ale známe i z předešlých řad, bude k dispozici i večerní verze „Night Show“. Tu máme možnost vidět na Prima Show až ve 22:00 a její rekapitulaci v nočním vysílání stanice Prima.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený LIKE HOUSE 3 (@likehouse.cz)

Máme se opět na co těšit! Doufáme, že Dominika Myslivcová vydrží v soutěži déle než „máma influencerů“ z 2. řady – Agáta Hanychová, a že zde bude na co koukat! Přeci jen, jde tu o výhru půl milionu korun, se kterou je i spojeno veřejné mediální proslavení, což mladým influencerům výrazně zvýší čísla sledování na všech sociálních sítích, a také to přinese i nové možnosti spolupráce s různými značkami. A ro se vyplatí, no ne?

A co říkáte vy na další řadu Like House? Už máte tip na výherce?

Reklama