in

Kotlár Security: “Čeká mě něco špatnýho,… Budu teďkom dlouho pryč.” Půjde do vězení?

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, naposledy padlo jméno Kotlár Security před necelými 20 dny, kdy se v B4THECLASH posadil naproti Datlovi, svému nepříteli a to nejenom v boji. Tehdy padaly urážky, různá “drogová” osočování a celý rozhovor skončil poměrně rychle. No a dnes? Dnes začneme z toho méně zábavného konce. 

Jaroslav Kotlár, známý především pod přezdívkou Kotlár Security, je jedním z nejznámějších security v České republice. Díky sociálním sítím se z něj stala veřejně známá osoba a tak se rozhodl začít se pohybovat ve světě influencerů, konkrétněji v Clash Of The Stars kariéře.

Mimo influencering se věnuje také hudbě. Sice již jednu skladbu vydal, ale ta nezaznamenala ani z daleko tak velký boom, jako jeho druhá s názvem La Cosa Nostra. Jak se ale zdá, zřejmě bude muset se vším na nějakou tu dobu přestat. “Pojede na delší nedobrovolnou dovolenou.”

@willy.cao Co se bude dít s Jardou?🤔 #kotlar #kotlarsecurity #clashofthestars #willycao ♬ původní zvuk – Willy Cao

“Teď mám před sebou důležitější věci. Čeká mě prostě něco špatnýho,.. nějaká cesta. Budu teďkom dlouho pryč a chci, abyste všichni věděli, že vás mám rád,” říká všem svým fanouškům Kotlár se slzami v očích po prohraném zápasu s Datlem.

O žádných dalších detailech sice mluvit nechtěl, ale jak se zdá, někteří lidé v komentářích mají jisté informace. “Jde sedět kdo neví,” komentuje první. “Když někdo neplatí na svoje děti tzv. alimenty a je to velkej a neřešenej dluh…tak pak soud a vězení…2 roky. Neplatil – neřešil…!” komentuje druhý. “Bože tak jde sedět! No a co! Mám ho ráda! Má srdíčko!” píše další.

Jak se tedy zdá a pokud je to pravda, Kotlár půjde na delší dobu na “dovolenou”, jak to popsal sám redaktor, který s ním dělal rozhovor. Ať už je to ale jakkoli, přejeme Kotlárovi, ať to vše zvládne.

Reklama