in

Kotlár a drogy! Praskla v novém B4THECLASH pravda?

instagram.com
Reklama

V novém B4THECLASH se naproti sobě posadili Kotlár Security a Datel. Jejich rozhovor nebyl v tak moc poklidném stylu, jak bychom mohli od bývalých kamarádů očekávat, ale co se týče informací, tak byl velice plodný. Kotlár to má totiž z drogami poněkud jinak, než tvrdí…

Dámy a pánové, pokud si dobře pamatujete, Datel na poslední tiskovce B4THECLASH k pátému galavečeru Clash of the Stars prozradil, kdo mu už delší dobu leží v žaludku a proč. Jednalo se o známou tvář Clash of the Stars, Jardu „Kotlár Security“ Kotlára. Ačkoliv byli právě oni dva spolu dlouhou dobu kamarádi a Datel mu společně s jeho kamarádem Vojtou Hlaváčkem dokonce pomáhal dávat dohromady videoklip k písničce “La Cosa Nostra”, nyní je jejich přátelství v koncích.

„Vše je trochu jinak, než se zdá. Kotlár je ten, kdo dluží peníze. Jarda totiž žije v takové bublině a myslí si, že když má na YouTube písničku, která má 2 miliony zhlédnutí, tak to vydělalo miliony nebo nevím, kolik on sám si myslí,“ zmínil se Datel do mikrofonu na závěrečné tiskovce. „Kotár začal říkat, že mu dluží můj kamarád Vojta prachy, realita je ale opačná, peníze dluží Jarda,“ vysvětloval Datel, který ke konci svého proslovu vyzval Jardu Kotlára do klece. A jak víme, jeho přání vyšlo a v nadcházejícím Clash of the Stars 6, se opravdu můžeme na jejich společný zápas těšit.

Jak se však zdá, na všechno to “splacení nevyřízených účtů”, si zřejmě budeme muset počkat až do samotné klece. V B4THECLASH rozhovoru jsme se toho moc nedozvěděli a to jen proto, že Datel vytáhl téměř okamžitě své eso z rukávu tzv. přítele na telefonu, které nám prozradil mnohé.

“Můžeš nám prosím tě jenom říct, co Jarda děla před tiskovkou?” ptá se Datel dívky na telefonu. “Tak byl nervózní před tiskovkou, tak si dal pár čar koksu,” odpověděla, že ani sám Kotlár na okamžik nevěděl, jak reagovat.

“Ty p*čo, tak to je moc. Takže ze mě udělali feťáka. Super. Díky Chloe, máš to u mě, si u mě skončila. Jsi ta největší d*vka, jakou jsem kdy viděl. (…) Hele já tady na tohle s*ru. Tady to ponižování a taky to… Hele já, uvidíme se na zápase a já tady tu tiskovku ukončuju. Nasr*t! Ahoj. (…) Já se tady nebudu nechávat ponižovat od nějakého šaška. Uvidíme se v kleci. Tam uvidíme, jaký jsi chlap,” řekl Kotlár a odešel raději ze studia.

Jestli opravdu Jarda Kotlár opravdu drogy beze či nikoli, se zřejmě jen tak nedozvíme. Nicméně po jeho tvrzení “Nemám rád drogy. Nemám rád, když někdo v rapu podporuje mladistvé v braní drog, já to budu na rapové scéně pacifikovat, připravte se na to! Zažijete starou školu, vy to totiž potřebujete,“ které pronesl spolu s vydáním své písně, by v tom případě nebylo tak úplně pravdivé.

A co si myslíte o Kotlárovi a drogách vy?

Tématem jsme se inspirovali na top-fight.cz

Reklama