in

VIDEO: Tadeáš Veselý zachycen v nemocnici na vozíku! Lidé spekulují, zdali nebyl předávkován drogami

instagram.com
Reklama

Kontroverzní a všemi nenáviděný influencer Tadeáš Veselý byl převezen do nemocnice. Na internetu se objevilo video, na kterém je zachycen Tadeáš na nemocničním vozíku. Jeho nepřirozené pohyby, které na vozíku předváděl, přiměly sledující spekulovat o jeho zdravotním stavu. Sledující tvrdí, že je předávkován drogami, v současné době však není nic oficiálně potvrzené. Tadeáš i jeho přítelkyně prozatím mlčí. 

Jedna z nejkontroverznějších postav bizarní bojové organizace Clash of the StarsTadeáš Veselý, byl spatřen v kritickém stavu v nemocnici. Z videa lze poznat, že se nejspíše nejedná o pobyt kvůli zranění ale nejspíše to má úzkou spojitost s drogami nebo jinými látkami. Ačkoliv není oficiálně potvrzené, proč se v nemocnici nacházel, vzhledem k jeho minulosti by se tomu snad ani nikdo nemohl divit. Na videu je posazen na nemocničním vozíku, na kterém se až nepřirozeně hýbal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Vasek (@david.vasek)

Jeho existence se projevila především v jeho zápasech v Clashi, přičemž předtím ho téměř nikdo neznal. Svoji personu si vytvořil na základě toxického chování, když se prezentuje jako “gangsta boy“, kterému je všechno ukradené. Už při některých jeho nástupech do zápasu lidé spekulovali, jestli není pod vlivem drog, protože se jeho čelisti hýbaly nepřirozeným způsobem. “Tak ten je fakt moc. Tak z toho mi je fakt zle. Asi to trochu přehnal s matrošem. Když to neumí, ať to nedělá. Musí si zaplatit hodiny u mistra Marka Práška Valáška,” komentují lidé na sociálních sítích.

V červnu 2024 má navíc nastoupit hned do dvou zápasů MMA, přičemž má tyto zápasy pouhé dva týdny po sobě. “On se ten kár sundá tentokrát sám,” komentoval jeho budoucí soupeř Fayne zmíněné video. Lidé si zároveň všimli, že Veselý během krátké doby opravdu zhubl, což by na jeho současný stav odpovídalo komentářům sledujících. V současné době se nejspíš čeká na jeho vyjádření, po něm se však slehla na sociálních sítích zem. Dle všeho budou muset organizátoři Clashe podrobit minimálně tohoto zápasníka testem na drogy.

Reklama