in

RedFace přichází s další bizarností! Kdo půjde do klece s 260 kilovou Kotlárovou?

fighton.cz
Reklama

V jednu chvíli to vypadalo, že bojová organizace RedFace to zabalí. V současné době je však jejich marketingovou strategií především rodinná příslušnice rodu Kotlárovců, Lucinka Kotlárová. Po neúspěšné výzvě na Karlose Bendu a Karlose Vémolu ji do klece postaví o 212 kilo lehčí soupeřku.

Bojová organizace RedFace nepřestává svoji bizarností překvapovat. Již před nějakou dobou představili svoji bojovnici Lucinku “Droběnu” Kotlárovou, která se svými 263 kily vyzvala do zápasu hvězdu organizace Clash of the Stars, Karlose Bendu. Výzva měla znamenat “pomstu” rodinného příslušníka Jardy.

Poté, co Karlos i jeho přítelkyně výzvu odmítli, vyzvala Droběna také Karlose Vémolu, kterého by prý na zemi díky své váze zavalila a vyhrála. Jelikož se Vémola dlouho k výzvě nevyjádřil, vytvořili z tohoto zápasu obrovskou bizarnost. Postavili proti ní padesáti kilovou Regínu Labajovou.

Co si myslíš? No co si myslíš! Držte mě!” křičí na svoji soupeřku Lucinka Kotlárová. Váhový rozdíl 212 kilogramů bude v zápase určitě znát a už teď je očividné, že Regína s Lucinkou vůbec nepohne. Zřejmě bude muset využít své mrštnosti a rychlého pohybu, jinak zde nebude mít žádnou šanci. Nechejme se však překvapit.

Reklama