in

Kontroverzní influencer skončil v psychiatrické léčebně! Dle všeho se psychicky zhroutil

instagram.com
Reklama

Tadeáš Kuběnka se stal v posední době terčem pozitivní zpětné vazby poté, co na svých sociálních sítích zkritizoval svoji tvorbu a své chování. Dle jeho nejlepší kamarádky Sugar Denny nezvládá svůj život a je psychicky na dně. Zároveň měl trávit chvíli v psychiatrické léčebně, což Sugar Denny v jejich společném podcastu potvrdila. 

Jeden z nejkontroverznějších influencerů na české scéně, Tadeáš Kuběnka, se psychicky zhroutil na svém oficiálním Instagramovém účtu. Údajně prý skončil až na psychiatrické léčebně, přičemž jeho zhroucení potvrdili jak jeho kolegyně z YouTube, Sugar Denny, tak jeho vlastní maminka, když natáčeli společně podcast na kanálu Kontroverzní.

V jeho obrovském vyjádření, které umístil na svůj Instagram ve formě dvacetičtyř hodinových příběhů se rozmluvil o jeho chování a také o tom, že už nechce dělat věci, které dříve dělal a chce se změnit. “To je snad poprvé, co je Kuběnka sebekritický a má nějakou sebereflexy, teď mu to i docela věřím,” píší fanoušci pod jeho fotky. “Uvědomuji si vlastní chyby a vím, že jsem se choval jak ko*ot. Chci se změnit a už nechci být takový, jaký jsem byl,” říká Kuběnka na svém profile.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenkaa)

Jsme z toho všichni už takový jako trošku na pokraji zoufalství. Tvůj syn, náš nejlepší kamarád, prožívá fakt těžké období a vůbec si ani nedokážeme představit, co vlastně se mu jako honí hlavou a co zažívá,” sdělila svým fanouškům Sugar Denny v podcastu Kontroverzní. Od dne jeho vyjádření u sebe Tadeáš navíc nenosí telefon, který předal své matce, aby netrávil čas na sociálních sítích.

Podle mě neunesl tak nějak svůj vlastní život. My vlastně nevíme, co je Tadeášova diagnóza, nebo lékařský posudek, protože je víkend. Každopádně se stalo to, že Tadeáš posledních pár dní začal mít asi nějakou psychózu a já nevím, čím to bylo vyvolané,” tvrdí Sugar Denny. Následně potvrdila, že Tadeáš opravdu strávil nějaký čas v psychiatrické léčebně.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama