in

Proč je Sugar Denny podle sledujících opravdové dno českého internetu? Po novém podcastu od Sinaie mají lidé jasno.

YouTube.com
Reklama

V současné době jedna z nejkontroverznějších a nejbizarnějších postav na českém internetu, Denisa Kouřílková, která je známá především pod přezdívkou Sugar Denny, se rozpovídala o svých nejčerstvějších dramatech v podcastu u Ládi Sinaie. Její účast v tomto podcastu jí dle sledujících měla očistit jméno, což ale vůbec nepomohlo a lidé ji mají ještě méně rádi.

Na českém internetu je v poslední době nejvíce vidět bezpochyby Denisa Kuřílková, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Sugar Denny. Od té doby, co se rozhádala s jejím nejlepším kamarádem Tadeášem Kuběnkou, který skončil v psychiatrické léčebně to s ní jde z kopce. Ukončila společný podcast Kontroverzní a pohádala se také se svým osobním asistentem, který byl jejím dobrým přítelem. Na internetu se projevuje velice toxicky a lidé vidí, že se pomalu dostává na úplné dno. Před pár dny se ukázala i v podcastu u jejího kamaráda Ladislava Sinaie.

Skok zpět co se týče tvorby, celkem super hosti a pak tohle.. To se bohužel nedá ani poslouchat. Sorry Láďo, nebudu jediný, kdo se zeptá proč? Pro shlédnutí? Protože kámoška? Každý může zakopnout, ale vychcanost a nesoudnost je jiný level.. Adéla i Denny jsou vypočítavé, mentálně slabší osobnosti co se s tím neumí poprat a obviňují všechny kolem za své negativní projevy a činy. Moje stopka byla, když vypustila to s tím falešným těhotenstvím, chlubila se tím online a ještě jí to přišlo ok.. Asi se tady u tebe chce očistit a nevím jak moc ji s tím chceš pomáhat.. Za mě úlet a nepochopení,” komentují sledující pod zmíněným podcastem.

Obrovským přešlapem v její kariéře byl její nedávný příběh o vymyšleném těhotenství. Náhodnému muži, se kterým měla pohlavní styk na jednu noc psala, že je těhotná. Samozřejmě si to vymyslela, aby z něho dostala peníze a na sociálních sítích se divila, proč ji dotyčný muž ignoroval a nic neposlal. “Já jsem to neudělala tak, že bych se nudila.. Faktem je, že ten člověk mi dlužil nějaké peníze,” obhajuje se Denny. Její prázdná slova však nikdo nebere vážně. “Ona je tak odpornej člověk, odpornej a hnusnej! Úplně mě vytáčí, jak se furt ohání tím, jak jsou na ni všichni hnusní a zlí,” píše další ze sledujících.

Reklama