in

Sugar Denny opět středem pozornosti! Tentokrát má konflikt s jejím asistentem

YouTube.com
Reklama

Konflikt, který vede Sugar Denny s Tadeášem Kuběnkou stále není u konce. Do hry se navíc zapojil její asistent, kterého nařknula z toho, že mu platí 80 tisíc a nic nedělá. Zdá se, že má Denisa kolem sebe velice negativní okruh a v současné době od ní kvůli tomu dává každý ruce pryč. Její asistent Štěpán Klos navíc naznačil, že Denisa neplatí daně z její akce Sugar Bombex, nic však oficiálně neprozradil. 

Denisa Kouřílková, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Sugar Denny, je po incidentem s Tadeášem Kuběnkou téměř každý den středem pozornosti. Po pár dnech, co se “ukončila” celá kauza s jejich podcastem Kontroverzní se opřela do svého dalšího (nyní už bývalého) kamaráda. Štěpána Klose, který byl její velmi blízký kamarád a zároveň osobní asistent, vyhrotila na svých sociálních sítích, přičemž on si to samozřejmě nenechal líbit a “palbu” opětoval.

Po jejich hádkách a ukončení spolupráce požadovala Denisa zpět klíče od svého bytu. “Až mi pošleš peníze, dám ti klíče, tečka,” odpověděl Štěpán. Denisa mu údajně neposlala domluvenou výplatu za uplynulý měsíc a Štěpán tak nemá z čeho zaplatit nájem. “Odvedl špatnou práci, musela jsem to po něm opravovat a neudělal to včas,” sdělila svým sledujícím Denisa. Sledující její chování nechápou. “Přece když má dostat výplatu, práci udělal, ale s chybami a pozdě, pošlu mu alespoň část, tohle nedává smysl,” píší sledující.

Náplní práce jejího osobního asistenta by mělo údajně být vyřizování korespondencí a spoluprací, pořádání akcí a fungovat jako její pravá ruka v budoucí firmě Decor Daddy + měl udržovat pořádek v domácnosti. Za tyto služby mu prý dávala až 80 000 korun. “Když pro mě dělal asistenta, v podstatě nic nedělal. O jeho provedené práci nejsou žádné důkazy a není přece Paris Hilton, abych mu platila za účast ve videích, do kterých jsem ho ještě musela nutit,” říká Denisa na svém Instagramu.

Když už budeme mluvit o tom, co kdo dělá a nedělá.. Odvádíš daně za Sugar Bombex?” podal otázkou Štěpán ve svém příběhu na Instagramu. Jakožto její asistent takovou informaci moc dobře zná, ale nejspíše kvůli právnímu opatření nechce informaci sdělit napřímo, tak ji podal formou otázky. Štěpán se navíc spojil s Kuběnkou a proti Denise v současné době “zbrojí” společně. Zajímavostí je, že tito dva se v minulosti hrubě nesnášeli.

Reklama