in

Sugar Denny mluví o svých plastikách! Tadeáše se nestačil divit.

Kontroverzní
youtube.com
Reklama

V nedávném díle KONTROVERZNÍ vyjádřili Tadeáš Kuběnka společně se Sugar Denny své názory ohledně plastik. Zároveň odhalili, jaké plastiky podstoupili právě oni dva. Denny Tadeáše velice překvapila. Nakonec divákům sdělili, jaké plastiky mají v plánu.

Denisa Kouřílková je česká tvůrkyně obsahu, kterou zná každý pod přezdívkou Sugar Denny. V jejím podcastu s názvem KONTROVERZNÍ se společně s Tadeášem Kuběnkou vyjadřuje k různým tématům či influencerům. Občas také propagují své názory, které nemusí všem úplně padnout. Nedávný díl byl ohledně plastik a také o tom, jaké plastiky podstoupili právě oni dva.

Tadeáš přiznal, že na jeho obličeji proběhlo hned několik plastik. Zároveň divákům sdělil, že jeho obličej neobsahuje část, která by nebyla plasticky či kosmeticky upravena. Na druhou stranu Sugar Denny odhalila, že byla prozatím pouze na botoxu a “lip fileru”. To Tadeáše mile překvapilo, protože čekal, že Denny bude mít plastik více.

O pár momentů později Denny navíc přiznala, že by si nejradši nechala zmenšit prsa. “Chtěla bych jít na zmenšení prsou a nechat je pozvednout nahoru. Gravitace se prostě aplikuje na cokoliv, takže když máte velká a těžká prsa, tak vám jdou automaticky dolů,” přiznala ve videu Denny. Zároveň divákům sdělila, že chce také liposukci dvojité brady.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama