in

Tadeáš Kuběnka se vrátil z psychiatrické léčebny! Už se stihl vyjádřit k Sugar Denny

instagram.com
Reklama

Tadeáš Kuběnka se po několika týdnech strávených v psychiatrické léčebně vrátil na scénu. Při svém návratu sdílel několik fotek, ke kterým napsal “silnější než kdy předtím” a vypadá, že je opravdu v mnohem lepším stavu. Ovšem ihned při svém návratu sledoval veškerou kontroverzi mezi ním a Sugar Denny, kterou za ten měsíc nestihl a ihned se k situaci vyjádřil. Zároveň sdělil, že v jeho novém podcastu rozebere naprosto všechno, o čem Denisa lhala.

Jeden z nejkontroverznějších českých influencerů současnosti – Tadeáš Kuběnka, je oficiálně zpět na scéně poté, co byl po několika týdnech propuštěn z psychiatrické léčebny. Po jeho propuštění se rozhodl shlédnout vše, o co za těch pár týdnů přišel a samozřejmě se ke všemu začal ihned vyjadřovat. Nařkl jeho bývalou nejlepší kamarádku Denisu Kouřílkovou alias Sugar Denny z toho, že ve spoustě videích lže a je tak očividné, že jejich spor ani z daleka nekončí. Vypadá to, že se chystá další obrovská kauza.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenkaa)

Zatímco byl Tadeáš na léčení, nevyjadřoval se k žádné kauze, kterou Denisa na sociálních sítích začínala. Možná to bylo způsobené tím, že neměl přístup ke svému mobilnímu telefonu, každopádně se do ničeho po téměř celou dobu nezapojoval. “Já se teď po měsíci koukám na ty skvosty, co MUDr. Kouřílková navařila, a nestačím se divit. Na vás obě už se vaří voda,” napsal Tadeáš na své sociální sítě po návratu. Později také zmínil, že se chystá založit svůj nový podcast, na kterém všechny lži, které Denisa během jeho nepřítomnosti řekla, bude vyvracet.

Krasavice, ty sis tak nablila do huby, že to ani není možné. Doteď jsem držel pusinku, ale v červnu se můžete těšit na nový podcast, kde to všechno probereme,” dodal Tadeáš. S největší pravděpodobností se nebude jeho podcast zaměřovat pouze na Denisu, ale také jeho léčení a psychické problémy. Dle jeho sociálních sítí lze usuzovat, že se nebude vyjadřovat pouze k Denise, ale také k nové společnici v podcastu Kontroverzní – Simoně Tvardek, která byla dlouhodobě jednou z jeho nejlepších kamarádek. “Nejlepší kamarádka ti řekne, ať se jdeš léčit, že ti bude držet místo, a ona to místo dá druhé nejlepší kamarádce, která u mě bydlela pul roku zadarmo,” zmínil ke konci Tadeáš. Očividně se tedy Tadeáš nebaví ani s jednou ze dvou zmíněných influencerek, přičemž téměř všichni sledující stojí za jeho zády.

Reklama