in

Podcast Kontroverzní končí! Sugar Denny a Tadeáš Kuběnka se brutálně pohádali

YouTube.com
Reklama

Spoustu influencerů a sledujících čekalo na osudný den, kdy se zakladatelé podcastu Kontroverzní konečně rozpadnou. Ten den nastal a nespočet diváků v komentářích vyjadřuje svoji upřímnou radost. Sugar Denny mezitím kope kde může, když uráží mimo Tadeáše i jeho rodinu. Na svět navíc vypustila jeho soukromou diagnózu. Může být jejich spor ještě horší?

Autoři toho nejkontroverznějšího podcastu v Česku s názvem Kontroverzní se po dlouhodobé spolupráci rozpadli. Tadeáš Kuběnka a Denisa Kouřílková, která na sociálních sítích vystupuje od přezdívkou Sugar Denny, se po několika desítkách společných dílu jejich podcastu pohádali a již nadále nebudou společně natáčet. Jejich rozpad nastal poté, co Kuběnka prodělal určitou psychózu, která mu zřejmě otevřela oči. “Toto byla poslední společná epizoda,” sdělil svým sledujícím a přidal fotku s epizodou z 11. dubna 2024.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenkaa)

Jejich HeroHero navíc odebíralo přes 6 tisíc lidí, což dělalo hlavní zdroj jejich příjmů. “Dělej ze sebe chudáka, máme natočených xy epizod, které teď nevydáme,” odpověděla na jeho zprávu Denisa, s ukončením společného byznysu však souhlasila. “Nemám na další epizody s tebou sílu,” odepsal Tadeáš. Denisa se posléze na svých Instagramových příbězích rozmluvila o Tadeášově diagnóze a také o tom, jak jí jeho rodina využívala. Ačkoliv přislíbila, že se k situaci mezi nimi vyjadřovat nebude.

Tadeáš má diagnostikovanou histrónskou poruchu osobnosti a s tím se léčí,” odhalila sledujícím Tadeášovu soukromou diagnózu. Denisa se opřela také do jeho rodiny, přičemž nejvíc si brala do úst jeho maminku Lenku, která na sociálních sítích vystupuje jako Matka Ikona. Denisa si těmito kroky poštvala hned několik stovek sledujících, kteří jí píšou negativní zpětnou vazbu. Ta si však vůbec nepřipouští, že by dělala něco špatně a v házení špíny pokračuje. “Jejich vztah nemohl dlouho vydržet, oba dva jsou krysy,” píší sledující.

Reklama