in

KAZMA zase překvapil. Jeho ONEMANSHOW: The Movie je online, přitom tvrdil, že nikdy nebude.

instagram.com
Reklama

Už je to tu zas. Kazma Kazmitch opět překvapil. Nebo spíše lhal? Nebo jen změnil názor? To už posuďte sami. Každopádně Kazma na svůj film nalákal do kin 290 tisíc diváků. Ti měli film vidět jako jediní, jelikož se online neměl nikdy objevit. Opak je ale pravdou. Teď když pozornost opadla a celý projekt skončil rozházením peněz z kontejneru vybraným lidem, se Kamil Bartošel rozhodl, že film bude možno vidět na Netflixu.

Jakoby stále toužil po více pozornosti i po tom, co dlouhý projekt tajného filmu a možnosti výhry velkých peněz skončil. Za své rozhodnutí zveřejnit film online dostává však nečekaně Kazma kritiku. Hlavně od těch, kteří kino navštívili, peníze nevyhráli a teď navíc zjistili, že aby film viděli, mohou si ho pustit v klidu ze svého obýváku. Pokud si tedy platí Netflix.

Každopádně se film stal nejúspěšnějším českým filmem, když překonal dosud vedoucího Anděla Páně 2. Snímek Kazmy v srpnu lákal diváky především díky možnosti zúčastnit se hry o 22 milionů korun. Každý k zakoupené vstupence na film získal také unikátní kartu. Pokud pak pečlivě sledovali film, mohli uhodnout kód k otevření sejfu umístěném na pražském Výstavišti. Když se to nikomu (nečekaně?) nepovedlo, Kazma peníze vyhodil z vrtulníku.

Ale nebylo to jen tak někde a někomu. Na sítích oznámil, že milion dolarů v jednodolarovkách dá sto tisicům lidem, kteří svou unikátní kartu aktivovali na jeho webu. Tito lidé poté obdrželi email, kde bylo šifrovaně sděleno, kde v ten den vyhodí peníze z vrtulníku. Dlouhá sága kolem filmu tak konečně skončila. A přesto, že na začátku prohlásil, že jeho film bude moci divák vidět pouze v kinech, nyní se po třech měsísích od uvedení objeví na Netflixu.

Ať už za jeho rozhodnutím je cokoli, většina lidí je pevně přesvědčena, že to byly zase peníze. Na druhou stranu je to jeho film a tím pádem si s ním může dělat co se mu zlíbí a prodat ho komu chce. Ale třeba jen chtěl, aby ho mohli vidět i ti, kteří se do kina nedostali. Kazma je prostě pořád stejný a stále nás dokáže něčím překvapit. 

Čerpali jsme z extra.cz, idnes.cz

Reklama