in

Kazma: Nejen film, ale i oficiální soundtrack! Lidé v jeho nové písni hledají skryté symboly.

youtube.com
Reklama

Kazma, Kazma a zase Kazma! O tomto jednom z předních českých influencerů, Kamilovi Bartoškovi alias Kazmovi Kazmitchovi, prostě nejde neslyšet. Jméno si na poli českého šoubyznysu získal nejenom svými vtipnými krátkými videi na YouTube, ale hlavně svojí Onemashow, během jejíhož sledování mnohým z nás doslova spadla brada a to v každém díle. A nyní to bylo ještě velkolepější, natočil svůj vlastní film a i videoklip k písničce!

Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma s týmem pracovali více než 3 roky, byl představen na předpremiéře ONEMANSHOW: The Movie již 15. 8. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. Pokud jej totiž sledujete pozorně, můžete posbírat tajné kódy, přijít na jejich princip a vyhrát pohádkový 1 milion dolarů, jehož původ díky filmu každý z nás zná.  Avšak věděli jste, že si tyto peníze “zahrály” i ve videoklipu?

13.9.2023 se na YouTube kanále Kazmy Kazmitche objevila píseň, kterou jsme měli možnost slyšet právě v jeho filmu. Dalo by se tak proto říci, že je jedná o jakýsi oficiální soundtrack k filmu, jehož videoklip ale vydal až nyní. Máme v tom však hledat nějaký smysl?

Jak můžete vidět, celý příběh písně se odehrává v casinu, kde peníze létají naprosto všude. Nejsou to však jen peníze, které se tu objevují. Můžeme tu vidět nejen pár kulek, ale dokonce i čísla a znaky. Může se tak jednat o další tajné nápovědy? Nebo jde jen o časově dobře načasovaný tah, aby Kazmův film i hra opět dostala onu potřebnou pozornost?

Obáváme se, že na tuto otázku neumíme odpovědět. Jisté však je, že tato píseň již během jednoho dne nasbírala 153 tisíc shlédnutí a jako strategie rozhodně zafungovala. Lidé začali ve videu hledat symboly a již stagnující zájem opět vzrostl. Kdy ale už konečně někdo vyhraje onen 1 milion dolarů? Na to si zřejmě ještě budeme muset počkat.

Reklama