in

Jeremy Renner je po vážné nehodě konečně doma z nemocnice!

instagram.com instagram.com
Reklama

Americký herec Jeremy Renner, kterého na začátku roku přimáčkl při odklízení sněhu jeho sněžný pluh, je konečně doma z nemocnice. Byl hospitalizován více než dva týdny a jeho stav byl ze začátku kritický. Přece jen pluh váží přes šest tun. Měl vlastně obrovské štěstí, i když léčit se bude ještě dlouho tak vážnou nehodu přežil.

O tom, že je herec již doma informoval fanoušky prostřednictvím komentáře na Twitteru. V něm uvedl, že si doma s rodinou užil sledování jedné epizody seriálu Mayor of Kingstown, ve kterém sám hraje. 

Rennera známe hlavně z filmů společnosti Marvel Studios například Avengers: Endgame a dalších. Herec měl na Nový rok nehodu s jeho sněžným pluhem, který ho přimáčkl když odklízel sníh poblíž jeho domu v Nevadě. Když ze stroje vystoupil, ten se rozjel a při pokusu dostat se zpět na místo řidiče byl zraněn. Na místě mu pomáhali sousedé, z nichž jeden byl lékař.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jeremy Renner (@jeremyrenner)

Renner utrpěl spoustu zranění a jeho stav byl kritický. Je to však velký bojovník a jeho stav už je mnohem lepší. Kvůli rozsáhlému zranění hrudníku musel podstoupit dlouhé a náročné operace. „Jeremyho rodina by ráda vyjádřila vděk neuvěřitelným lékařům a zdravotním sestrám, kteří se o něj starali,“ uvedla v prohlášení mluvčí herce Samantha Mastová.

Jeremy sám pár dní po incidentu zveřejnil na svém Instagramu fotku z nemocnice. „Děkuji vám všem za milá slova. Jsem teď příliš dolámaný, abych mohl psát. Ale posílám vám všem lásku,“ napsal. Pod fotkou se ihned objevily pozdravy kolegů z Holywoodu.

Jsme rádi, že je Jeremymu už lépe. Doma se bude určitě zotavovat o to rychleji. Přejeme brzké uzdravení.

Čerpali jsme z novinky.cz, idnes.cz

Reklama