in

Žena zachraňovala oběť nehody. Nepoznala, že jde o její dceru!

instagram.com
Reklama

V momentu, když se z vás stane rodič, máte vnímání strachu poněkud posunuté. Nejenom, že dáváte více pozor i na sebe, aby vaše dítě nevyrůstalo bez rodiče, ale především máte neustále oči dokořán, aby náhodou nějaké nebezpečí nehrozilo právě vašemu dítěti. Co ale říkáte na případ, kdy vám přímo ve vašich rukách umírá vaše dítě a vy jej nepoznáte?

Srdcervoucí příběh matky Jayme a její dcery Montany, který obletěl celý svět, se stal v Atlantě. Událo se totiž něco, co nejen že nechce zažít žádný rodič, ale navíc se celou pravdu Jayme dozvěděla, až když bylo pozdě.

Zdravotní záchranářka Jayme E. se dostala k autonehodě osobního automobilu mezi prvními. V autě byla uvězněna 17 letá dívka, která byla těžce zraněna doslova k nepoznání a dlouhých 20 minut se jí Jayme snažila zachránit. Bohužel byla zranění příliš vážná a oběť nehody svým zraněním později podlehla.

Co však Jayme nevěděla a dozvěděla se až po návratu domů, když ji zaklepala na dveře policie, že ta dívka, kterou se zoufale snažila zachánit, byla právě její dcera Montana…

Někdy dokáže být osud velmi krutý, nemyslíte? Dokázali byste si něco tak strašného jen představit? My tedy rozhodně ne. Takové věci by se prostě dít něměly,…

Tématem jsme se inspirovali na Instagram.com

Reklama