in

VIDEO: Děsivý záběr z obchodního centra! Žena se tam doslova propadla do země!

Reklama

Tohle je noční můra všech. Jdete si v klidu nakoupit oblečení a najednou se spolu se zbožím propadnete do podlaží pod vámi. Uvíznete v troskách se zlomeninami, ale naštěstí přežijete. Něco podobného se nedávno stalo ve východočínském městě Čen-ťiang. Celou událost zachytila průmyslová kamera.

Incident vypadal opravdu hrozivě. V jednom z nákupních center se z čista jasna pod zákaznicí propadla celkem velká část podlahy. Na záběru vidíme ženu, jak pomalu obchází věšáky s oblečením. Jakmile se otáčela a udělala další krok, kus podlahy se s ní propadl.

Společně se ženou se propadly také dva volně stojící stojany plné oblečení. Rovněž spadla také figurína, kolem které žena předtím šla. Nohy figuríny však zůstaly viset nad propastí, takže nespadla dolů, ale pouze na okraj. V okamžiku, kdy se podlaha propadla, byla poblíž ještě jedna žena, která však stála na podlaze o kousek dál a poté odběhla ze záběru.

Žena zůstala o patro níže, zaklíněná v troskách a utrpěla zlomeniny. Naštěstí nehodu přežila. Zraněn byl rovněž dělník, který v onom spodním patře dělal stavební úpravy. Oba zranění byli následně převezeni do nemocnice.

Z předběžného vyšetřování nehody vyplynulo, že za to mohli dělníci, kteří pracovali v přízemí. Narušili totiž nosné stěny a tím statiku celého objektu. Mohlo to však dopadnout mnohem hůř. Žena měla nejspíš štěstí v neštěstí.

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama