in

Hlavní hrdinka Upířích deníků měla nehodu a zotavuje se v nemocnici!

instagram.com
Reklama

Pokud jste fanoušci Upířích deníků, hlavní hrdinku Ninu Dobrev si jistě pamatujete. Bulharsko – kanadská herečka sdílela na svém Instagramu snímek z nemocnice a také to, co zranění předcházelo. Po pádu z motorky ji musela odvést záchranná služba.

Ninu Dobrev známe nejen z Upířích deníků, ale také například ze seriálu Degrassi: The Next Generation. Nyní se herečka bude nějakou dobu zotavovat z ošklivého pádu na motorce. Na první zveřejněné fotografii na motorce pózuje, na druhém je vyfocena na nemocničním lůžku. Na jednom koleni má ortézu, na krku nákrčník, na ruce tlakoměr a napíchnutou kanylu.

Na první pohled Nina nemá viditelné šrámy ani další zranění. Pokud ale na motorce jela oblečená tak jako na první fotografii, dopadlo její zranění ještě dobře. Není to úplně vhodné oblečení na motorku, ale třeba se poté převlékla nebo si dala alespoň helmu. Pokud ne, měla opravdu velké štěstí, že se jí nestalo nic vážnějšího.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nina Dobrev (@nina)

“Jak to začalo vs. jak to jde,” připsala ke fotografiím společně se smutným smajlíkem. Z nemocnice později přidala ještě pár stories s velice smutným výrazem v obličeji a slovy: “Jsem v pořádku, ale bude to dlouhá cesta ke zotavení.” V komentářích ji podpořili nejen známí kolegové, ale také fanoušci a přátelé.

“To je mi moc líto. Ať se brzy cítíš lépe,” komentovala herečka Claire Holt, která si s Ninou zahrála v upířím seriálu. Spousta fanoušků pak vtipně poukazovala právě na zmíněný seriál. Tam se většina zranění léčila upíří krví. “Holka, pamatuj, že upíří krev na tebe už nemá žádný vliv,” zavtipkovala jedna z fanynek. “Nino, už nejsi upír, jsi člověk, lol,” přidala se další.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nina Dobrev (@nina)

Nehoda se stala nedlouho poté, co Nina Dobrev dokončila svůj seznam přání, který měla s přítelem Shaunem Whitem. Společně strávený čas si velmi užili. Navštívili Antarktidu, Dubaj, jeli do Monaka a do Indonésie, společně jeli také za maminkou Niny do Francie. Přejeme brzké uzdravení.

Čerpali jsem z extra.cz

Reklama