in

Jak okouzlit ženu? Top 10 drobností, které vám v tom mohou pomoci!

pixabay.com
Reklama

Pánové, abyste získali srdce dívky, často nestačí, aby jste byli chytří, laskaví a pohlední. Po pár vteřinách může žena, i ze zdánlivě ideálního partnera na celý život, udělat naprosto nevhodnou volbu. Málokoho by napadlo, že jsou v ten moment brány v potaz takové drobnosti, jak sluneční brýle nebo vyjadřování citů. Tak si na to dávejte pozor.

PS.: pes to vždycky jistí.

1. Sluneční brýle

Brýle jsou symetrické. Náš obličej je přirozeně asymetrický a brýle skrývají drobné nedostatky a vytvářejí dojem přiměřeného vzhledu. Symetrická tvář je považována za tu nejatraktivnější. Navíc tmavé brýle vytvářejí určitou zář tajemství kolem jejich nositele. A toto tajemství chtějí ženy prokouknout.

pixabay.com

2. Vyjadřování pocitů

Vědci právě zničili onen stereotyp, že skuteční muži nikdy nepláčou ani nepůjdou k doktorovi, pokud neumírají. Brutalita se nerovná přitažlivost, spíše naopak. Něžnější znaky charakteru či vzhledu činí člověka pro opačné pohlaví více žádoucí. Nebojte se proto ukázat pravé pocity nebo nosit oblečení “ženské” barvy. Navíc, muži s atypickým koníčkem, ať už se jedná třeba o pěstování květin nebo háčkování, přitahují pozornost opačného pohlaví a podvědomě tak získávají větší důvěru.

pixabay.com

3. Kvalitní parfém

Ženy byly podrobeny menšímu průzkumu. Vědci rozdělili muže na 2 skupiny. Jedna použila deodorant bez charakteristické vůně, zato druhá skupina měla v deodorantu navíc velmi aromatický parfém. Následovně vědci všechny muže vyfotili a fotky ukázali ženám, bez toho, aniž by se obě pohlaví někdy setkaly. Ženy řekly, že kluci ze skupiny s parfémy jsou mnohem hezčí a přitažlivější než muži ze skupiny “bez vůně”. Závěr: Ženy nevěděli o tom, kdo z nich je navoněný a kdo ne. Takže muži, kteří používají dobré parfémy, se chovají sebevědoměji a proto u žen vyhrávají.

pixabay.com

4. Červená košile

V rámci jedné studie vědci požádali ženy z různých zemí, aby si vybraly ze dvou mužů toho, který se jim líbí nejvíce. Jeden z mužů měl na sobě červenou košili a druhý zelenou. Netřeba říkat, která košile vyhrála, že? Muži, kteří nosí tuto barvu, se nebojí, aby byli vidět a nejsou proto znepokojeni tím, co si o nich ostatní myslí. Taková sebedůvěra a sebe reprezentace se ženám vyloženě líbí.

pixabay.com

5. Květiny

Nedávná studie ukázala, že dívka, která je obklopena voňavými květinami, bude se svým partnerem zacházet více přívětivěji. Vysvětlení této skutečnosti je jednoduché: květiny zvedají náladu a udělají ženě radost.

pixabay.com
Reklama

6. Skutečný vzhled

Psychologové, sociologové a biologové se po léta potýkají s otázkou, jaký typ mužů mají ženy rády. Ukazuje se, že ženy jsou prosté: muž by neměl být příliš vysoký ani malý, neměl by být extrémně pohledný, ale ani žádný Quasimodo. Hlavní věc, která přitahuje ženy je průměrný vzhled. U obyčejného chlapa je mnohem pravděpodobnější, že naváže šťastný vztah. Příliš jasný vzhled nebo neformální oděvy odrážejí potenciální partnery. Osoba se standardními rysy a návyky se nám zdá jednoduchá a jasná. Má-li také dobré geny a stabilní psychiku, znamená to, že bude dokonalým manželem a otcem.

pixabay.com

7. Barva pleti a neb rajčata a mrkve

Žádná legrace. Karoten, který se nachází v mrkvích, rajčatech, meruňkách a i jiném ovoci či zelenině, činí člověka atraktivnějším. Faktem je, že beta-karoten z potravin ovlivňuje barvu pleti: dává jí zdravý stín. Aristokratická bledost už dávno není v módě.

pixabay.com

8. Krmte svoji ženu

Ve skutečnosti se vždycky říkalo, že cesta k srdci člověka jde přes žaludek. Vědci nedávno zjistili, že žena může být opravdu podmaněna jídlem. Není nutné být hotovým šéfkuchařem, stačí jen s ní jídlo sdílet. Tento instinkt máme ještě po svých předcích ze samotného pravěku, kdy bylo jídlo těžké získat. Pokud tedy sdílíte ty nejdražší kousky jídla, jako například pizzu, můžete se těšit úspěchu.

9. Kytara

Francouzští vědci provedli zvláštní experiment. Skupina mladých mužů byla rozdělena na dvě poloviny. Část subjektů dostala batoh a ta druhá kytaru a poslali je na ulici, aby se setkávali s dívkami. Ukázalo se, že ženy dávaly telefonní číslo třikrát častěji těm klukům, kteří měli v ruce kytaru. Proč je pro hudebníky tak snadné se seznamovat? Za prvé, jsou považováni za zábavné a za druhé, hudební schopnosti svědčí o vysoké inteligenci a dobrým genům.

10. Přítomnost psa

Pes je nejlepší přítel člověka a zvláště tak muže, který se rozhodl najít si životní partnerku. Chcete-li milovat většinu žen, nemusíte být majitelem jachty nebo pohledný jako Tom Cruise. Jednoduše se procházejte po ulicích častěji ve společnosti domácího mazlíčka. Dobře upravený a zdravý pes může o majiteli říci, že je zodpovědnou osobou a je připraven k vážnému vztahu.

pixabay.com

BONUS: Menstruace stejně všechno změní!

Chtě ženy a její požadavky se liší v závislosti na fázi menstruačního cyklu. Během období ovulace jsou dívky přitahovány brutálními a hrubými muži. V takových dnech nemají dobří kluci žádnou šanci. Když hormonální bouře ustoupí, preference se mění. V běžných dnech jsou ženy přitahovány k mužům, kteří se umí postarat a kteří budou věrní manželé a dobří přátelé.

pixabay.com

Tak co na tyto drobnosti říkáte, pánové? Odnesli jste si nějaké nové poznatky nebo jste v tom již tak zběhlí, že jste se jen podívali na tento článek ze zajímavosti? Ať už je to jakkoli, celkem by nás zajímal i pohled žen. Souhlasíte se všemi těmito body?

Reklama